Nejčastěji hledané

Srdečně vás vítáme, milí návštěvníci

Na těchto stránkách nalezne každý z Vás, pro sebe a své blízké, mnoho užitečných kouzelných prostředků (čarovné prášky, oleje, bylinky, soli, svaté vody, svíčky, šamanské váčky, tyčinky, sošky, čarovné sady a další), které přitahují do Vašeho života lásku, partnera, milence, vášeň, prosperitu, peníze, úspěch, pracovní příležitosti, ochranu, mír, hojnost, energii apod. Jsou určeny pro každého z Vás, neboť byly zhotoveny tak, aby je mohl používat každý, tedy i zcela nezkušený začátečník. U každého čarovného prostředku naleznete jasný a jednoduchý návod, jak jej používat. Naše čarovné prostředky jsou zároveň originálním dárkem k jakékoliv příležitosti.

Současně si Vám v naší Čarovné poradně dovolujeme představit odborníky v různých oborech duchovní práce. Neváhejte se na ně s důvěrou obracet.

Nechť Vám všechny zde uvedené informace a prostředky dopomohou k naplnění Vašich záměrů, snů a tužeb.

OPĚT SKLADEM

NOVINKY

Nejprodávanější

ČAROVNÁ PORADNA

Sára Ráchel Bergmann - Curandera

Sára Ráchel BergmannSára Ráchel pochází z linie žen, které lidé nazývali "čarodějnicemi, šamankami, Bohyněmi, vědmami". Ona sama má ale nejblíže k oslovení Curandera, což v doslovném překladu ze španělštiny znamená šaman – léčitel.

Pomůže Vám v následujících oblastech: Access Bars, Odstranění negativních témat, Konstelace, Kinezioterapie, Healy Resonance, Magické rituály na míru (milostné a vztahové, finanční, zdravotní, odeklínání, exorcismus, spirituální očista) a dalších.

Vede také Brumovickou školu magie. 

ŠAMANSKÁ VIDEOKONZULTACE - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 499,- KČ PRO KLIENTY ČAROVNÉ PORADNY ARAMMAGNUS
Denně v době od 17:30 do 19:15 hodin poskytuji videokonzultace přes WhatsApp nebo Messenger v délce trvání 35 minut, pro Vás za zvýhodněnou cenu. Pomohu Vám s Vašimi aktuálními životními tématy. Více info zde

Více o Sáře

Blanka Čížkovská Magicstar - výklad karet, astrologie, numerologie, bylinky

Blanka Čížkovská MagicstarBlanka Čížkovská Magicstar se odmalička věnuje výkladu tarotu, detailně se zabývá rovněž astrologií, numerologií, Kabalou a dalšími okultními vědami. Znalost lidského těla a působení bylin jsou dalším středobodem jejího zájmu.

Pomůže Vám v následujících oblastech: výklady z karet a poradenství (psaný, telefonický či online výklad, kurzy výkladů z karet), astrologie a numerologie, rituály evropské a lidové magie, léčitelství a práce s amazonskou a evropskou květenou.

VÝKLAD KARET S 50% SLEVOU PRO KLIENTY ČAROVNÉ PORADNY ARAMMAGNUS
Denně od 10:00 do 17:00 se můžete objednat na telefonický výklad z tarotových karet za zvýhodněnou cenu 610,- Kč/60 minut.  
Více info zde

Více o Blance

Milan Gelnar - přední český astrolog

Milan GelnarMilan Gelnar je přední český profesionální astrolog aktivně se zabývající astrologií a esoterickými disciplínami všeobecně více než 40 let.

Více o Milanu Gelnarovi

 

Astrocentrum - osobní horoskopy a konzultace

AstrocentrumASTROCENTRUM je astrologický portál nebulvárního charakteru, který vznikl v roce 2004. Jeho cílem je, aby se astrologie stala součástí každodenního života Vás všech, pomohla Vám rozvinout Váš potenciál a mít spokojenější život.

Nabízíme: osobní horoskop, roční horoskop 2023/2024, tříletý horoskop 2023/2026, astrologické konzultace, telefonické konzultace, astroasistenta, astronavigace koučovací program.

Více o Astrocentru

Miroslava Vořechová - kartářka a terapeutka

Miroslava Vořechová Čarovná poradna ArammagnusMiroslava Kateřina Vořechová je kartářka a terapeutka, pokračovatelka rodu z linie žen, které lidé nazývali čarodějkami, šamankami či vědmami. Sama by o sobě ale spíše řekla, že je pozorovatelkou úžasného zázraku léčení, seberozvoje a uvědomění u svých klientů.

Věnuje se výkladu karet, Theta Healing, Access Bars, SRT, magickým rituálům, kineziologii OneBrain, Regresní terapii a konstelacím.

Více o Miroslavě

Luccie DracoMaga - přírodní magie, práce s energiemi, výklad karet

Luccie DracoMagaLuccie DracoMaga je terapeutka a lektorka využívající přírodní magii a práci s energiemi. Věnuje se i mnoha dalším tématům, rituálům, výkladům karet, run, vnitřnímu dítěti, vnitřní ženě, sebelásce, sebeuzdravení, seberozvoji apod. V práci ji pomáhá řada energetických průvodců, jako jsou například andělé. Nejvíce se však opírá o dračí energie a druidskou moudrost.

Luccii můžete kontaktovat emailem: lucciedracomaga@arammagnus.cz

Více o Luccii

Novinky - nabité od curandery Sáry Ráchel Bergmann

Festivaly

Pozvánka na tradiční duchovní festivaly

Zveme Vás na tradiční duchovně-ezoterické festivaly, na kterých si můžete zakoupit rozmanité ezoterické zboží k Vaší praxi. A zároveň využít služeb nejlepších kartářů, astrologů, šamanů, léčitelů, terapeutů, aromaterapeutů, kteří Vám rádi pomohou s Vašimi životními tématy. 

Miluj svůj život festival  Astrovíkend festival  Festival zdraví Kroměříž

 

Články

23
Říjen
2023

Odeklínání, exorcismus, spirituální očista ve Spirituálním systému Santeria

Přidáno: 23. 10. 2023 20:32:00

Odeklínání, exorcismus, spirituální očista ve Spirituálním systému Santeria Autor: Curandera Sara Rachel Bergmann. Před jakoukoliv serií rituálů, ať již je zakázka vztahy, finance, zdraví, je nutno provézt min. SPIRITUÁLNÍ OČISTU typ LIMPIEZA na oltáři, nebo 3 fázová LIMPIEZA, případně technikou SRT, IMARA REIKI.

Čtěte více...

16
Říjen
2023

Festival osobního rozvoje Miluj svůj život 21.-22.10.2023 v Praze

Přidáno: 16. 10. 2023 22:21:00

Festival  osobního rozvoje Miluj svůj život 21.-22.10.2023 v Praze Zpříjemněte si podzimní dny a navštivte oblíbený festival osobního rozvoje v Praze. Přijďte se podívat, inspirovat se, užít si koncerty, přednášky a mnoho dalšího.

Čtěte více...

14
Říjen
2023

Astrovíkend Brno 21.-22.10.2023 - zážitkový festival v duchu esoteriky, amazonských rituálů, filipínského duchovního léčení i kartářů

Přidáno: 14. 10. 2023 19:07:00

Astrovíkend Brno 21.-22.10.2023 - zážitkový festival v duchu esoteriky, amazonských rituálů, filipínského duchovního léčení i kartářů Tradiční zážitkový festival v Brně nabídne řadu zajímavých přednášek, výklad karet, šamanské rituály, prodej šperků, minerálů, ručně vyrobených svíček a energetických obrazů.

Čtěte více...

23
Září
2023

Mabon / Alban Elved - svátek podzimní rovnodennosti

Přidáno: 23. 9. 2023 07:30:00

Mabon / Alban Elved - svátek podzimní rovnodennosti Autor: Luccie DracoMaga Kvapem se nám, přátelé, blíží úžasný a jedinečný svátek podzimní rovnodennosti, který slavili naši keltští, vikingští, germánští i slovanští předkové po staletí. Některé jejich tradice se dokonce dochovaly dodnes. Určitě znáte vinobraní nebo burčákobraní. Tyto akce samozřejmě přímo souvisí se sklizní jablek, hrušek a vína.

Čtěte více...

02
Září
2023

Co náš čeká, jaký nás čeká měsíc? Předpověď na září 2023

Přidáno: 2. 9. 2023 11:15:00

Co náš čeká, jaký nás čeká měsíc? Předpověď na září 2023 Autor: Blanka Čížkovská Magicstar Krásné a spokojené dny, moji drazí, máme tu září a spolu s ním i novou předpověď. Vzhledem k tomu, že je retrográdní nejvyšší počet planet, budu se v této předpovědi věnovat více astrologii a astrologickému pohledu na tento měsíc. Asi se ptáte, "Proč?" Je to jednoduché, jedná se o nejsilnější vliv v této době, kterým se i já sama řídím... Nebudeme tedy ztrácet drahocenný čas a jdeme na to.

Čtěte více...

14
Srpen
2023

Novoluní ve lvu 16.8.2023

Přidáno: 14. 8. 2023 22:55:13

Novoluní ve lvu 16.8.2023 Autor: Blanka Čížkovská Magicstar Ve středu 16.8.2023 v 11:37 nám začne NOVOLUNÍ VE LVU. Toto Novoluní nám ovlivní retrográdní Venuše, aktivní Černá Luna a planeta Uran. Můžeme se těšit na nenadálé zprávy, které mohou naším životem trochu zamíchat, a to hlavně ve vztahové oblasti.

Čtěte více...

02
Červenec
2023

Podobenství o klíčové dírce

Přidáno: 2. 7. 2023 22:29:13

Podobenství o klíčové dírce Autor: Luccie DracoMaga Představme si na chvíli, že náš hmotný svět a naše 3D realita je jedna dlouhá nekonečná chodba, ve které se všichni pohybujeme, povídáme si spolu, hádáme se, objímáme se, máme své sny a své vize, své úkoly, plány, naděje, vášně, své překážky, bolesti a problémy. Všechny tyto věci nás někam posouvají, něco nás učí. Na chodbě se setkáváme s dalšími lidmi. Některé máme rádi, jiné ne. Všude kolem nás je spousta dveří a každý z nás vlastní jedny z těchto dveří. Dveře jsou různě veliké, silné, barevné, honosné a z různých materiálů. Mají však dvě věci společné. Všechny jsou zamčené a všechny mají klíčovou dírku.

Čtěte více...

25
Červen
2023

Co říká tarot o jednotlivých měsících roku 2023?

Přidáno: 25. 6. 2023 21:14:11

Co říká tarot o jednotlivých měsících roku 2023? Autor: Ilona Brejchová Klíčová slova roku 2023: Láska otevírá bránu ke všemu bohatství. Rodina je základ státu. Co nás bude držet nad vodou? Kreativita, sebevyjádření přes vlastní tvorbu. Co není moudré lámat přes koleno? Uvěřit, že jsou situace, nad kterými nemáme moc. Přijmout dočasně osud. A až přijde aha moment, vzít situaci do svých rukou. Přečtěte si, co říká tarot kartářky a terapeutky Ilony Brejchové o jednotlivých měsících roku 2023.

Čtěte více...

14
Červen
2023

Letní slunovrat - oslavte keltský svátek Alban Heruin

Přidáno: 14. 6. 2023 17:44:00

Letní slunovrat - oslavte keltský svátek Alban Heruin Autor: Luccie DracoMaga Nastalo posvátné ticho. Celá vesnice se shromáždila, aby si vychutnala magický okamžik, ke kterému dochází jen jednou za rok. Vzduch byl teplý a svěží. Vítr zde na kopci vál o něco silněji a mocněji, než dole v lese, či v údolí. Chytili jsme se za ruce. Rozhlédla jsem se okolo sebe. Tolik známých a šťastných tváří tu očekávalo jeden z nejkrásnějších okamžiků roku. Někteří v tichosti poklekli, nepřestávaje se držet za ruce. Všichni jsme totiž chápali význam dnešního dne. Věděli jsme, že je to den, kdy světlo vítězí nad tmou, a stejně tak světlo v našich srdcích porazilo naši vnitřní temnotu. Zapomněli jsme na sváry, hádky, nepřátelství, na všechny starosti. Na chvíli jsme se všichni stali jedním. Dýchali jsme ve stejném rytmu, toužili po stejných věcech a napjatě očekávali, až první paprsky nejdelšího dne v roce proniknou tmou mezi stromy v lese pod posvátným kopcem, na němž jsme trpělivě vyhlíželi příchod slunce.

Čtěte více...

04
Červen
2023

Magický pomocník při hledání partnera

Přidáno: 4. 6. 2023 00:18:23

Magický pomocník při hledání partnera Autor: Arammagnus Pro všechny dámy, které hledají nového partnera do svého života, je určen tento příspěvek. Pokud se po nějakém protějšku zrovna ohlížíte, nabízíme Vám jednoduchý způsob, jak své šance zvýšit. Ať už hledáte stálý vztah, anebo milence, v tomto velmi složitém procesu potřebujete při kontaktu s protějškem vyzařovat ty správné vibrace v astrálním a mentálním těle. Váš potenciální partner totiž tyto vibrace podvědomě vnímá a právě na jejich podkladě se rozhoduje, zda ano či ne.

Čtěte více...

Pokud jsou v tomto obchodě používána prohlášení o jednotlivém zboží, která naznačují určité účinky produktů, je výslovně uvedeno, že tato prohlášení neoznačují žádné účinky ve vědecky zajištěném smyslu. Jedná se o odkazy na používání produktů v tradičním, přeneseném smyslu.

© 2022 Arammagnus s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí a šíření článků je bez souhlasu společnosti Arammagnus s.r.o. zakázáno.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení