Astrovíkend Brno 21.-22.10.2023 - zážitkový festival v duchu esoteriky, amazonských rituálů, filipínského duchovního léčení i kartářů

Přidáno: 14. 10. 2023 19:07:00

14 Říjen 2023

Tradiční zážitkový festival v Brně nabídne řadu zajímavých přednášek, výklad karet, šamanské rituály, prodej šperků, minerálů, ručně vyrobených svíček a energetických obrazů.

Astrovíkend Brno 21.-22.10.2023 - zážitkový festival v duchu esoteriky, amazonských rituálů, filipínského duchovního léčení i kartářů

Astrovíkend v Brně v sobotu a neděli 21.- 22.10.2023 již tradičně v SVČ Lužánky, Lidická 50!

Esoterický festival s názvem Astrovíkend, v jehož rámci se konají přednášky i výstavy, má již mnohaletou tradici v Brně, Litomyšli a nově v Příbrami.

Setkání v Brně 21.-22.10.23 se koná opět za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem. Těšit se můžete na poradny alternativní medicíny, výklady karet a snů, měření aury, feng-shui, automatickou kresbu, čtení z ruky a mnoho dalšího. Součástí festivalu jsou meditace, workshopy, očistné rituály a zajímavé přednášky. Prezentace rukodělné dovednosti – hand made. Je určen všem, koho zajímají novinky v oblasti osobního rozvoje a alternativních směrů, ale také tradiční pohled do světa esoteriky, prastarých nauk a nevysvětlených záhad.

Seznámíte se s možnostmi, jak zlepšit své zdraví, jak si nasměrovat životní cestu nebo třeba změnit svůj pohled na svět. Na festivalu je možnost zakoupení minerálů, řemeslných výrobků, dekorací, obrazů, ale také šperků, svíček a tradičních esoterických předmětů nebo léčivých bylinek. Jsou připraveny i dílničky pro děti.

Celý program přednášek naleznete na www.astrovikend.cz/brno-program-festivalu a vstupenky můžete zakoupit buď přímo na místě v den konání festivalu nebo v předprodeji.

Dozvíte se něco o přírodních kamenech a jejich energii, můžete zakoupit energetické krystaly a orgonity a mnoho dalších hand-made výrobků, šperků a také přírodní kosmetiku.

Můžete se zúčastnit amazonského rituálu s naším dvorním šamanem Chuan Carlos Pacaya Gomez, zažít společné požehnání od reverendky Estela Palaris Orbito nebo si vyslechnout přednášku populárních mentorů. Chybět nebude ani náš astrolog Milan Gelnar, který vám vytvoří osobní horoskop.

MUDr. Jan Miklánek představí myšlenku alternativní medicíny, která se zaměřuje na léčení celého člověka. „Psychika a somatika jdou vždy ruku v ruce."

Výklady z karet jsou tradiční součástí našich festivalů. Nejedná se o žádné „věštění z křišťálové koule" a možná vás překvapí, co se dozvíte o své budoucnosti i současném životě. K dispozici vám bude například Kartářka Nika Skákalová, Emílie Didi, Ilona Brejchová nebo Dagmar Sabolová a další...

Můžete navštívit stánky s přírodní kosmetikou, zakoupit přírodní doplňky stravy založené na krevním testování, nebo stánky s magickými rituálními oleji vyrobenými ze speciálních tradičních ingrediencí, které mají stejnou vibraci jako situace, kterou potřebujeme do svého života přijmout.

Nebude chybět ani Jana Niessnerová a výklad z ruky (chiromantie). „V liniích naší dlaně se skrývá naše minulost, přítomnost i budoucnost".

Festival proběhne o vikendu 21-22.rijna 2023 od 10.00-18.00 v Středisko volného času, Lužánky, Lidická 50, Brno.

Více o nás na

Astrovíkend

www.astrovikend.cz
www.facebook.com/astrovikend
www.instagram.com/astrovikend_ezo_festival

Těšíme se na vás!

DATUM KONÁNÍ: 21.-22.rijna.2023

ČAS KONÁNÍ: sobota a neděle 10-18.00

MÍSTO KONÁNÍ: SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno

KATEGORIE/RUBRIKA: festivaly, výstavy, trhy, prodejní akce

WEB: www.astrovikend.cz

FACEBOOK (odkaz na FB nebo událost na FB): www.facebook.com/astrovikend
https://facebook.com/events/s/astrovikend-brno/986563895901869/

KUDYZNUDY.CZ: https://www.kudyznudy.cz/akce/astrovikend-brno-dny-tajemna-a-zdravi-esotericky

CENA VSTUPENEK: 70 Kč / osoba / den, vstupné na přednášky 200 Kč, 150 Kč, 50 Kč dle programu

KOUPIT VSTUPENKY (odkaz na předprodej vstupenek): www.astrovikend.cz/rezervace-vstupenek

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení