Orisha Santeria rituální sady

15 položek

V této sekci naleznete celkem deset druhů Santeria sad, z nichž každá je zasvěcena jednomu Orishovi a jedna hned sedmi Orishům. Sady slouží k přivolání daného Orishi a s ním i kvalit, které představuje. Proto se každá ze Santeria Orisha sad používá k práci v konkrétních oblastech lidského života, dle vlastností daného Orishi.

V každé sadě jsou základní pomůcky pro první volání konkrétního Orishi, kterou může praktik spojit s úlitbou danému Orishovi. Ta je pro každého Orishu jiná. Sada obsahuje vyčištěnou a posvěcenou Santeria svíci ve skle, vhodný Santeria olej a Santeria vykuřovadlo.

Na tomto místě bychom rádi upozornili, že tento původně africký náboženský systém je do dnešních dnů plně funkční a živý. Tím pádem funguje velmi mocně a efektivně. Doporučujeme při jeho praktikování prokazovat Bohům a Bohyním náležitou úctu. Doporučujeme také praktikovi, si řádně nastudovat alespoň základní informace o Orishovi, kterého se chystá volat.

Všechny sady obsahují podrobný návod na použití sady – tedy na provedení všech potřebných Santeria rituálů, krok po kroku. Sady jsou zabaleny do kvalitních černých kartonových krabiček a jsou vhodné i jako dárek.

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení