Santeria magické prášky

22 položek

Magické prášky jsou nepostradatelným nástrojem v magické praxi každého praktika. V této sekci jich najdete hned několik. Za prvé jsou to legendární magnetické Santeria Arammagnus prášky, které mají široké spektrum možnosti užití. Najdete zde dva základní druhy prášků, zlatý a černý. Zlatý je nazýván práškem hojnosti a přináší blahobyt ve všech podobách. Černý je práškem štěstěny, lásky a úspěchu. Oba se užívají buď přímo, nebo slouží k tzv. voltování, čili nabíjení. To znamená, že každý z těchto prášků předává své vlastnosti předmětům ve svém okolí. Nabíjí se jimi kovové předměty, šperky, kameny, dřevo apod. Špetka prášku se nasype do malé mističky a na ní se přes noc položí předmět, který chce praktik nabít. Ráno praktik nabitý předmět z misky vyndá a prášek uschová na příští nabití. Takto se proces nabíjení opakuje, dokud se prášek zcela nevybije. Dále se s těmito prášky můžou zaprašovat obětiny Bohům a Bohyním, nebo se dá, mimo jiné, použít na vysypávaní magických signatur při obřadech.

Za druhé jsou to prášky z rozdrcených částí rostlin, které samy o sobě mají přímo magické vlastnosti. Skvělým příkladem je prášek z kořene High John Conqueror, který se užívá v magii svící a také jako další přísada do mojo váčků. Zvyšuje rozsah jejich moci. Dává svému nositeli moc, posiluje vůli. Zvyšuje sílu všech rituálů, ve kterých je použit. Přináší lásku, zdraví, štěstí, úspěch, moc rychlé peníze a štěstí v hazardních hrách.

Výrobce:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení