Vrácení a reklamace

1) Vrácení Zboží bez udání důvodu do 14 dnů (odstoupení o smlouvy)

Při nákupu Zboží v našem E-shopu máte podle občanského zákoníku právo zakoupené zboží bez udání důvodu do 14 dnů vrátit (odstoupit od smlouvy). Po přijetí zboží Vám do 30 dnů zašleme peníze zpět na účet, ze kterého nám byla Vaše platba připsána, případně na účet Vámi zvolený odstoupení od Smlouvy. Uhradíme Vám cenu za objednávku včetně poštovného, které jste zaplatili v objednávce, avšak pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání Zboží, který jsme pro dodání Zboží nabízeli. Poštovné k nám naopak hradíte Vy. 

Částka však nebude vrácena dříve, než Nám Zboží vrátíte či než prokážete, že došlo k jeho zaslání zpět Nám.

Nepoškozené a čisté Zboží zabalte do originálního obalu a zašlete na naši adresu, včetně vyplněného formuláře pro vrácení zboží.

Formulář pro vrácení Zboží (odstoupení)

Adresa pro vrácení Zboží:

Arammagnus s.r.o.
Ke Kateřinkám 1395/6
149 00 Praha 4
Email: obchod@arammagnus.cz

Možnost vrácení Zboží bez udání důvodu (odstoupení od kupní smlouvy) neplatí v těchto případech:

  • Jste podnikatelem, tzn. právnickou osobou či osobou, jež Zboží objednala v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání, zákonná možnost Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech se na Vás tedy nevztahuje.
  • Zboží bylo pro Vás vyrobeno na zakázku nebo upraveno podle Vašeho přání nebo pro Vaši osobu;
  • Zboží v uzavřeném obalu, které bylo z obalu vyňato a z hygienických důvodů jej není možné vrátit;
  • Zboží, které podléhá rychlé zkáze a Zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným;
  • Zboží, jehož Cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na Naší vůli a může k nim dojít během lhůty pro odstoupení od Smlouvy;

Pokud bylo Zboží během 14denní lhůty pro odstoupení poškozeno či opotřebováno, způsobenou škodu Vám v takovém případě vyúčtujeme poté, co Nám Zboží bude vráceno. V případě, že jsme Vám ještě nevrátili Cenu, jsme oprávněni pohledávku z titulu nákladů započíst na Vaši pohledávku na vrácení Ceny.

2) Reklamace Zboží

Veškeré Zboží před odesláním k Vám pečlivě kontrolujeme. Pokud jste i přesto objevili výrobní vadu a chcete Zboží reklamovat, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud se výrobní vada Zboží projevila během záruční doby a bylo o něj řádně pečováno, informujte nás e-mailem. Dohodneme se na vhodném postupu.

Zboží bezpečně zabalte a zašlete na naši adresu, včetně vyplněného formuláře pro reklamaci zboží.

Formulář pro reklamaci

Adresa pro vrácení Zboží:

Arammagnus s.r.o.
Ke Kateřinkám 1395/6
149 00 Praha 4
Email: obchod@arammagnus.cz

Veškeré informace k postupu vyřízení odstoupení a reklamací najdete v našem Reklamačním řádu a Všeobecných obchodních podmínkách.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení