O nás

Značka Arammagnus byla vytvořena ze dvou jmen, a to ze jména Aram, což znamená vznešený, a jména Magnus, což znamená velký, mocný. Magie jako taková je prastará věda o duchu, duši a hmotě, ať už živé, či anorganické, která pracuje se silami, které tyto tři základní říše tvoří a které vytvářejí říši mentální, astrální a hmotnou.

Magie pracuje dvojím způsobem. Za prvé uvnitř toho, kdo s ní pracuje, což je onen mikrokosmos, za druhé ve svém širokém okolí, což je makrokosmos. Je to tedy velká, vznešená a mocná věda, což přesně vystihují obě výše zmíněná jména, a tedy název Arammagnus.

Druhou nedílnou součástí této značky je znak osmicípé hvězdy, oktogram, která se dnes interpretuje jako hvězda Merkura, ale v dávných dobách náležel tento symbol Bohyni Venuše. Později představoval Matku Boží, tedy opět ženský pól. Krom toho znázorňuje osmicípá hvězda čtyři živly aktivní a čtyři živly pasivní, tedy rovnováhu sil.

Značka Arammagnus vznikla na popud skupiny padesáti velmi mocných mágů, čarodějů a hermetiků, kteří však zůstanou skryti a budou podporovat naše kroky. Je naším vroucným přáním, aby tyto kroky zlepšily podmínky Vám všem, kteří žijete a pracujete ve stejném světě.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení