Sada voodoo Orisha Oya Arammagnus

Sada voodoo Orisha Oya Arammagnus

V této sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience pro kompletní navazovací rituál a úlitbu pro africkou Bohyni Orisha Oya, která je strážkyní hřbitovů a mrtvých, chrání živé před útoky nedávno zemřelých, je spojená s mocí předků, nelítostná ochránkyně žen, válečnice velké moci, vládkyně větru. Pro ochranu žen před domácím nebo jakýmkoliv násilím, pro ochranu žen před nepřáteli.

1100 Kč s DPH

Import kód: 5017

Výrobce: Arammagnus

V této sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience pro kompletní navazovací rituál a úlitbu pro africkou Bohyni Orisha Oya (čtěte "Oryša Ojá", v jorubském jazyce taktéž Ojá), která je strážkyní hřbitovů a mrtvých, chrání živé před útoky nedávno zemřelých, je spojená s mocí předků, nelítostná ochránkyně žen, válečnice velké moci, vládkyně větru. Pro ochranu žen před domácím nebo jakýmkoliv násilím, pro ochranu žen před nepřáteli.

Jestliže začínáte s uctíváním afrických Božstev Orishů, je však nezbytné nejprve navázat kontakt s Bohem Orisha Elegua (čtěte "Oryša Eleguá"), který otevírá začínajícím praktikům v Santeríi brány ke všem ostatním starým africkým Bohům a Bohyním Orishům. Bez pomoci Orishi Elegua není možné plynule komunikovat se všemi ostatními Orishi. Elegua je totiž strážcem brány - tím, kdo poodhaluje závoj mezi světem bohů a lidí. Orisha Elegua pomáhá při otevírání a zavírání všech cest, přechodů a bran, fyzických i duchovních, pro šťastné náhody, překonávání překážek, dobrý osud a nové cesty.

Při uctívání Orishů v Santeríi začněte tedy tím, že provedete navazovací rituál s Bohem Orisha Elegua a zároveň mu obětujte úlitbu - vizte kompletní návod na rituál i úlitbu pro Orisha Elegua.

Teprve následně se pusťte do komunikace s Bohyní Orisha Oya, k čemuž slouží tato sada a návod níže.

Obsah sady a návod k použití:

 • 1x Svíce voodoo Orisha Oya Arammagnus sklo - z celobarevného parafínu, rozměry 20 cm x 6 cm - zasvěcená a vyčištěná sedmibarevná svíce ve skle. Ženy ji použijí pro ochranu před domácím násilím a sexuálním násilím.
 • 1x Olej voodoo Orisha Oya Arammagnus 10 ml - vyroben z čistých esenciálních olejů podle starých, tradičních receptur. Pomazávají se jím svíce, sošky a obrázky daného Orishi, rituální předměty, oltářní deska, oblečení, šperky, amulety apod., používá se do aromalampy při úlitbě danému Orishovi. Chrání proti zlovolným kouzlům, proti útokům nedávno zemřelých, proti nepřátelům.
 • 1x Vykuřovadlo voodoo Orisha Oya Arammagnus sklo 10 g/30 ml - používá se při obřadech s Orishou Oya, včetně vykonávání úlitby danému Orishovi. Vytváří vhodnou atmosféru pro komunikaci s ním a pro jeho přítomnost při rituálech. Doporučujeme si s tímto vykuřovadlem vykouřit obydlí, sebe a oblečení.
 • Návod na použití.
 • Sada je zabalena v černé dárkové kartonové krabičce 26 x 16 x 11 cm. 

Zde uvádíme návod na kompletní rituál k navázání kontaktu a úlitbu pro Orisha Oya. Oba tyto rituály od sebe nelze oddělit - je potřeba je vykonat v tentýž den, návazně za sebou, bez prodlení.

1) Magie svící – Rituál k navázání kontaktu s Orisha Oya

Postup:

 1. Praktik rozloží ve vhodné fázi luny (při přibývání luny, chce-li něco získat či má-li něco vzniknout, nebo při ubývání luny, má-li být něco zničeno), na nějakém klidném místě (stolku, komodě, v rohu místnosti) bílý oltářní ubrousek, nebo alespoň kus čisté bílé látky. Na ten položí mělký bílý talířek.
 2. Praktik uchopí svíci voodoo Orisha Oya ve skle a vyryje do ní nahoře okolo knotu svíce své křestní jméno a svůj záměr, sestávající maximálně ze dvou slov, dle působnosti daného Orishi. To učiní tak, že si prostor svíce okolo knotu rozdělí na čtyři čtvrtiny a své křestní jméno a svůj záměr vyryje kolmo k sobě, tedy „do kříže". Tzn. první polovinu svého křestního jména vyryje od okraje svíce ke knotu a druhou polovinu svého křestního jména od knotu ke kraji svíce. To samé učiní se svým záměrem, který stejným způsobem vyryje kolmo ke svému jménu. Vyryté jméno a záměr tudíž vytvářejí okolo knotu kříž.
 3. Zde bude ovšem praktik postupovat jinak než v klasické evropské magické praxi. Praktik, držíce svíci ve správné ruce (v aktivní ruce, pokud potřebuje něco získat, má-li něco vzniknout či posílit, nebo naopak v pasivní ruce, má-li být něco zničeno či oslabeno), hledíce na ni, představuje si, jak drží v ruce danou svíci a vyslovuje modlitbu, která obsahuje praktikův záměr (například ochrana proti domácímu násilí ze strany muže, proti nepřátelům, proti zlovolným kouzlům, proti útokům nedávno zemřelého apod.), a že tato modlitba přechází do svíce, v níž zůstává. Poté si praktik představí, že svíci zapálí, a dále, že po zapálení svíce stoupá modlitba k Orisha Oya, která záměr vyslyší. Do svíce se vkládá pouze modlitba, nikoliv příkaz. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně.
 4. Teprve poté praktik, držíce svíci stále ve správné - v aktivní, nebo pasivní - ruce, vysloví modlitbu k Orisha Oya nahlas. Ta je totožná s modlitbou, kterou si praktik před tím pouze představoval. Znění modlitby si každý praktik musí postavit sám. Musí tam ale zaznít jméno Orishi (v tomto případě Oya), jméno praktika a záměr praktika. Z výše popsaného návodu je jasné, že si praktik musí modlitbu připravit dopředu, aby se představa modlitby nelišila od následně nahlas vyslovené modlitby.
 5. Poté praktik potře svíci magickým olejem Olej voodoo Orisha Oya Arammagnus v její horní části okolo knotu, tedy po celé horní ploše, na niž je vyryto jeho jméno a záměr. Svíci pak postaví doprostřed bílého talířku.
 6. Poté v kadidelnici běžným postupem zapálí Vykuřovadlo voodoo Orisha Oya Arammagnus, vizte návod k použití voodoo vykuřovadel.
 7. Svíci zapálí a nechá ji bez přerušení dohořet. Svíce hoří cca 96 hodin.
 8. Po zapálení svíce pokračuje praktik provedením drobné úlitby pro Orisha Elegua a úlitby pro Orisha Oya (vizte návod na rituál níže).

 2) Rituál úlitby pro Orisha Oya

Ihned poté, co praktik dle návodu výše vykonal Rituál svící k navázání kontaktu s Orisha Oya, přistoupí k vykonání Rituálu drobné úlitby pro Orisha Elegua a následně pro Orisha Oya (tzn. tentýž den, bez zbytečných prodlení mezi oběma rituály).

 1. Na malý talířek praktik umístí sladkosti, nebo sklenku rumu, či doutník kubánský pro Orisha Eleguu. To je nezbytné. A pokračuje úlitbou pro Orisha Oya. Úlitbu pro Orisha Oya zde nepopíšeme proto, že chceme, aby si praktik řádně tohoto Orishu nastudoval, pochopil a projevil tím řádnou snahu.
 2. Poté v kadidelnici vykuřujeme danému Orishovi zasvěcené kadidlo, tedy Vykuřovadlo voodoo Orisha Oya Arammagnus (je součástí sady), vizte návod k použití voodoo vykuřovadel.
 3. Následně praktik nakape pár kapek oleje voodoo Orisha Oya Arammagnus (je součástí sady) do aromalampy a aromalampu zapálí. Pokud navíc praktik vlastní sošku nebo obrázek daného Orishi, potře jej tímtéž olejem.
 4. Následuje vzývání Orishi Oya. To si praktik složí sám. Ovšem až potom, co se dobře seznámí s jejími vlastnostmi. Na tomto místě bychom rádi upozornili na fakt, že každý Orisha bude vděčný za každou srdečně složenou vyvolávací modlitbu. Byť by byla v jakémkoliv jazyce. Vzývání musí obsahovat jméno Orishi a jméno praktika. Jde o to, aby si novopečený vyznavač daného Orishi dal práci s takovou modlitbou. Musí být složena srdcem. Taková modlitba je pak pro Orishu rajskou hudbou. Vhodné znění vzývání konkrétního Orishi je také možné nalézt v příslušné literatuře.
 5. Vodou se pak třikráte pokropí podlaha, a to před oltářem či místem, kde danému Orishovi praktik obětuje.
 6. Následující týden, ve stejný den, praktik obětinu vyhodí. Tzn. pokud praktik obětoval například v úterý, úlitbu vyhodí následující úterý.
 7. Následně by pak praktik pro zachování kontaktu s daným Orishou měl vykonání Rituálu úlitby danému Orishovi pravidelně opakovat. To již může realizovat bez Rituálu svící. Měl by však při dané úlitbě používat vždy olej voodoo Orisha Oya Arammagnus a vykuřovadlo voodoo Orisha Oya Arammagnus výše popsaným způsobem, jelikož je potřeba používat dané Bohyni/Bohu zasvěcené prostředky.

Kompletní Rituál svící k navázání kontaktu s Orisha Oya může praktik jednou za čas zopakovat.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení