Sada magická Peníze / Money Arammagnus + VIDEONÁVOD

Sada magická Peníze / Money Arammagnus + VIDEONÁVOD

SLEVA VIDEONÁVOD

Přitahuje do vašeho života peníze, hojnost, prosperitu, bohatství.

850 Kč s DPH

1000 Kč s DPH Sleva 150 Kč

Import kód: 5003

Výrobce: Arammagnus

Přitahuje do vašeho života peníze, hojnost, prosperitu, bohatství.

V sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience pro kompletní čarovný rituál magie peněz.

Výhodou této sady je fakt, že obsahuje nástroje ke dvěma typům magie peněz, a to k magii svící a šamanské praxi. Kombinací těchto dvou technik se zvyšuje rozsah Vaší moci.

Podívejte se na praktickou ukázku, jak rituál provést, a na tipy na posílení Vašeho rituálu na Youtube videu Blanky Čížkovské Magicstar.

Anebo si rovnou zakupte hotový rituál od profesionálky Blanky Magicstar.

Obsah sady a návod k použití:

 • 1x Plátno oltářní bez potisku zelené, rozměry 45 x 45 cm, materiál 50 % bavlna, 50 % polyester, pratelné na 40 °C - slouží jako barevný podklad pod svíčkový rituál.
 • 1x Svíce pyramidová zelená Přitáhnutí peněz / Money Drawing Arammagnus, z celobarevného parafínu, rozměry 11 cm x 5 cm x 5 cm - posvěcená a vyčištěná magická pyramidová svíce, která již v sobě obsahuje olej Anna Riva pro přivolání peněz, prosperity, bohatství.
 • 1x Olej Anna Riva, obsah cca 1,5 ml - na pomazání svíčky, čímž se zesiluje účinek rituálu.
 • 1x Bylinky magické Peníze / Money Arammagnus sáček 3g - tyto bylinky přitahují peníze, hojnost, prosperitu, bohatství. Svíci nejprve potřeme výše zmíněným magickým olejem. Poté svíci i její okolí poprášíme magickými bylinkami. Můžeme ale také svíčku nechat pouze namazanou olejem a bylinky použít samostatně mimo rituál - a to tak, že je vložíme do zeleného bavlněného nebo sametového sáčku a nosíme při sobě. Takto nošeny přitahují hojnost ve všech podobách.
 • 1x Mojo šamanský váček Peníze / Money Arammagnus - který obsahuje vhodnou magickou runu, magické bylinky a vhodný kámen, které přitahují do vašeho života bohatství, prosperitu, peníze. Tento mojo šamanský váček je již posvěcený a nabitý.
 • Návod na použití.
 • Sada je zabalena v černé dárkové kartonové krabičce 22 x 15 x 6 cm. 

Zde uvádíme návod na rituály magie peněz, které zrealizujete s výše uvedenou sadou a kterými bude praktik - žena či muž - usilovat o přitáhnutí bohatství, prosperity, peněz a hojnosti.

1) Magie svící – Rituál magie peněz

Postup:

 1. Praktik rozloží v neděli, při přibývání luny, na nějakém klidném místě (stolku, komodě, v rohu místnosti) zelený oltářní ubrousek. Na ten položí mělký bílý talířek nebo kovový tácek. Poté praktik vysype Magickými bylinkami Peníze / Money Arammagnus na prostoru tácku či talíře tvar rovnostranného trojúhelníku, jehož jeden vrchol směřuje od praktika (tzn. trojúhelník nesmí být obrácený, tj. destrukční).
 2. Praktik uchopí zelenou pyramidovou svíci a vyryje do ní jehlou svůj záměr. To učiní tak, že si svíci symbolicky rozdělí na čtyři strany. Na jednu stranu vyryje své křestní jméno, na opačnou stranu své datum narození a na další stranu svůj záměr. Tedy například ,,Velké peníze'', nebo "Prosperita" apod.
 3. Poté praktik, držíce svíci v aktivní ruce (viz dále), hledíce na ni, představuje si sebe např. sedícího na hromadě peněz apod. dle potřeby. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně.
 4. Poté praktik potře svíci vhodným magickým olejem, postaví ji na talířek/tácek doprostřed bylinkami vysypaného trojúhelníku, zapráší svíci magickými bylinkami a zapálí ji. Svíci nechá bez přerušení dohořet.
 5. Výhodou tohoto rituálu je to, že magické bylinky, které praktik použil na tvar trojúhelníku, může následně použít coby amulet přinášející peníze, bohatství, prosperitu. A to tak, že je nosí u sebe v zeleném sametovém či bavlněném sáčku, neboť takto použité magické bylinky se automaticky stávají ještě účinnějšími. 

2) Mojo šamanský váček – aktivace

Mojo váčky, nazývané též gris-gris, pochází z Voodoo, ale byly běžné i v naší kultuře. Všechny ingredience mojo šamanského váčku (magická runa, magické bylinky a kámen) jsou posvěceny a nabity.

Postup:

 1. Praktik ve stejný den, ve kterém koná výše zmíněný magický rituál svící, naplní váček jeho součástmi – bylinkami, kamenem, runou.
 2. Aby praktik váček personalizoval/zosobnil, vloží do něj několik svých vlasů, nehtů nebo svou fotografii.
 3. Potom praktik váček očistí, což udělá tak, že jej buď přidrží nad vykuřovadlem nebo magickou vonnou tyčinkou (praktik může použít např. tyčinky vonné magické Anna Riva z naší nabídky), nebo pokropí slanou vodou. Představí si, že vše negativní a rušivé z mojo váčku zmizí.
 4. Ihned poté praktik váček nabije. To udělá tak, že váček sevře mezi oběma dlaněmi, které přiloží ke své hrudi, jako kdyby se modlil. Pak na váček dýchá, a při tom směřuje svoje myšlenky a přání požadovaným směrem. Následně vysloví kouzlo: „Teď tu stojím a potřebuji více peněz. Vaši trpaslíci mi dávají některé z pokladů světa. Bohatství je tam přehršel, také ke mně přichází, protože tomu tak musí být."

Takto nabitý váček nyní přitahuje události, které si praktik přál. Aby kouzlo zůstalo zachováno, je nutné zajistit, aby se nikdo jiný než praktik váčku nedotknul, nebo jej dokonce neotevřel. Pokud se to stane, je nutné váček znovu zasvětit.

Pro zesílení účinku celého váčku do něj praktik může přidat 1 kus Kořene Lucky hand (najdete v naší nabídce) – toto může učinit jak na začátku aktivace váčku, nebo kdykoliv dodatečně.

Mojo váček může praktik nosit v kapse, pověsit jej na vhodné místo, nebo umístit pod polštář. Váčky je potřeba personalizovat, čistit a nabíjet v neděli při dorůstání luny.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení