Odeklínání, exorcismus, spirituální očista ve Spirituálním systému Santeria

Přidáno: 23. 10. 2023 20:32:00

23 Říjen 2023

Autor: Curandera Sara Rachel Bergmann. Před jakoukoliv serií rituálů, ať již je zakázka vztahy, finance, zdraví, je nutno provézt min. SPIRITUÁLNÍ OČISTU typ LIMPIEZA na oltáři, nebo 3 fázová LIMPIEZA, případně technikou SRT, IMARA REIKI.

Odeklínání, exorcismus, spirituální očista ve Spirituálním systému Santeria

Vždy dochází k ENERGETICKÉMU ZNEČIŠTĚNÍ jak v kontaktu s lidmi, tak v prostředí, kde jsou informačně negativně laděné energie /hřbitovy, nemocnice, hromadná doprava, podchody, metro, velká nákupní centra apod/. V Jižní Americe se běžně toto dělá PRAVIDELNĚ, ne až když má klient vážné potíže. Také se nesprchujete jen na Vánoce...

Proto DOPORUČUJI naučit se /zakoupit videolekci/ aspoň základní postupy pro domácí pravidelné použití. Také Vaše byty, domy, auta je vhodné občas nechat vyčistit spirituálně /např. i metodou SRT/. Pokud certifikovaný mág vyhodnotí u klienta, že jde skutečně o reálné "porobení" - ať již vliv tzv. "zlého oka", prokletí nebo i profesionálně dělané rituály tzv. "bojové magie" /negra magika/, je nutno vykonat již razantnější rituály ODEKLÍNACÍ např. VELA BOMBA, SALVA VELA, FUNDANGA, VELA NEGACION, FUNDANGA, odeklení přes spirituální entitu SANTA MUERTE apod.

V případě, že již došlo k napadení klienta různými egregory, démonickými bytosti, byl dělán nigromantický rituál vůči němu /napadení Dušemi zesnulých/, je nezbytný speciální EXORCISTICKÝ RITUÁL /serie rituálních úkonů/ a klient MUSÍ BÝT DÁN I DO OCHRANY dalším rituálem.

Samozřejmostí po každé očistě je odborná AKTIVACE AMULETU /magickým rituálem s entitou Santa Barbara a San Cypriano/. Pokud má již klient odborně nabitý aktivní amulet, je dobré jej co půl roku nechat POSÍLIT.
Naprosto nedoporučuji pokoušet se laicky "odeklínat a exorciovat" prostory a Vaše známé...končí to většinou další posedlou osobou.

Rovněž není vhodné v bytě rozsypávat obyčejnou sůl - dochází tak jen k "zakonzervování" zla ve Vašem prostoru. V mírnějších případech lze použít ODBORNĚ vyrobenou, posvěcenou EXORCISTICKOU SŮL.

Chci podotknout, že ale ne všecky Vaše potíže vztahové, finanční a zdravotní musí být nutně způsobeny prokletím a negrou, nenechte se proto zbytečně děsit nemorálními a neškolenými ezoteriky a "věštci". Při podezdření na toto nechte věc posoudit ODBORNĚ ZPŮSOBILÝM VĚŠTCEM NEBO MÁGEM.

Curandera Sara Rachel Bergmann

Více o Sáře: https://www.arammagnus.cz/carovna-poradna/sara-rachel-bergmann

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení