Blanka Čížkovská Magicstar

Blanka Čížkovská Magicstar - Čarovná poradna ArammagnusJmenuji se Blanka Čížkovská Magicstar (umělecké jméno), narodila jsem se před padesáti lety v jednom malém městečku na západě Čech do ,,léčitelské rodiny".

Moje babička se věnovala bylinkám a ráda si čas od času i hodila nějaký ten rozklad karet, aby se koukla, co nás čeká. Jako malé dítě jsem toto obdivovala a toužila jsem toto umění ovládat, proto jsem si v mých deseti letech nakreslila moje první ,,Tarotové karty" a pod vedením babičky se je učila vykládat. Zprvu jsem karty dělala jen sobě nebo rodině, časem se přidaly kamarádky a nakonec jsem se před třiceti lety rozhodla vykládat karty pro širší veřejnost.

Spolu s kartami mě zaujala Astrologie, Numerologie, ale i Kabala a další ,,okultní vědy", se kterými jsem se během mého života setkala. Touha znát víc, pochopit smysl života, vědět, co mě čeká, jak mohu sobě a mým blízkým pomoci, byla neskutečná a hnala mě dál za poznáním a pochopením. I nadále se věnuji nádherné vědě zvané Astrologie pod vedením Toníka Baudyše, i nadále zkoumám byliny a lidské tělo a osud mi přivádí do cesty mnohé učitele, jako byla moje babička, Evička Moučková, Břetislav Nový, Petr Davídek a další. Život je jedno velké učení a úžasná škola.

Dnes jsem už dáma v letech, ale to neznamená, že vím vše. Ale díky nadhledu a zkušenostem i empatii se dokážu vžít do lidí a pochopit jejich bolesti a starosti. Což spolu s kartami či Astrologií nebo Numerologií se krásně doplňuje a ukazuje cestu, jak z té ,, šlamastyky" dál a jak žít spokojený a šťastný život.

Přeji Vám, aby vám moje stránky přinesly hodně radosti a aby Vám mé služby pomohly překonat těžké životní chvíle.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

VÝKLAD KARET S 50% SLEVOU

Povídání s kartičkami - Blanka Čížkovská MagicstarDENNĚ OD 10:00 do 17:00 VÁM POSKYTUJI TELEFONICKÝ VÝKLAD Z TAROTOVÝCH KARET, A TO S 50% SLEVOU JEN PRO VÁS, KLIENTY Z ČAROVNÉ PORADNY ARAMMAGNUS.

Standardní cena mého výkladu: 1210,- Kč / 60 min

Akce pro ČAROVNOU PORADNU ARAMMAGNUS: 610,- Kč / 60 min.

Na výklad z karet se můžete objednat pomocí emailu blankamagicstar@email.cz, kde si domluvíme přesný termín konzulace.

Do PŘEDMĚTU emailu napište "ARAMMAGNUS".

Do TEXTU emailu mi, prosím, napište:

  • Vaše jméno
  • telefon

Těším se na Vás.

Blanka Čížkovská Magicstar

Mé služby

Ráda Vám pomohu v následujících oblastech:

  • Výklady z karet a poradenství (psaný, telefonický či online výklad, kurzy výkladů z karet)
  • Astrologie a Numerologie
  • Rituály evropské a lidové magie
  • Léčitelství, práce s amazonskou a evropskou květenou

Kontaktujte mě

Blanka Čížkovská MagicstarPro objednání a domluvení podrobností mě neváhejte kontaktovat:

E: blankamagicstar@email.cz

W:  www.magicstar.cz
      www.bylinkyzamazonie.cz

FB: https://www.facebook.com/vykladyzkaret
      https://www.facebook.com/bylinkyzamazonie

Moje články

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení