Letní technická přestávka tohoto eshopu ve dnech 15.7.-29.7.2024

Od pondělí 15.7. do pondělí 29.7.2024 je provoz našeho eshopu z důvodu letní technické přestávky dočasně přerušen. I nadále si můžete naše produkty přes eshop objednávat. Objednávku Vám vždy e-mailem potvrdíme. Vaši objednávku Vám však odešleme v úterý 30.7.2024. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezké léto!

Milan Gelnar

Profesionální astrolog Milan Gelnar je přední český astrolog aktivně se zabývající astrologií a esoterickými disciplínami všeobecně více než 40 let.

Poprvé na sebe upozornil přesnými předpověďmi, kdy na základě hvězd určil vítězství Miss Taťány Kuchařové, a také druhé umístěné Kateřiny Pospíšilové, výsledky voleb v r. 2006, mírný výrok soudu (odseděla pouhých 3,5 roku) nad vražedkyní – týrané ženy Kamily Velikovské (vraždu prokazatelně plánovala a uskutečnila) a dalšími vyjádřeními pro média.

Milan Gelnar publikuje v mnoha médiích, přednáší v rámci celé ČR, vystupuje na firemních i ezoterických akcích, vyučuje astrologii, provádí zájemce ve svém projektu Hvězdná cesta a poskytuje obvyklé služby astrologické jak pro jednotlivce, tak i pro firmy. Napsal knihy Astrologická předehra, Sluneční znamení a Aromaterapie podle zvěrokruhu. Rozpracované má další knihy.

Své služby doplnil možností focení a analýzy aury a čaker na unikátním přístroji – AuraCloud 7 ve 3D – provedení.

Více o astrologovi najdete zde:

www.astrosfera.cz
www.hvezdnoucestou.cz
www.foceniaury.cz

Kontaktujte Milana Gelnara

Pro domluvení astrologického výkladu, výuky, focení a analýzu aury či čaker, atd.:

Email: astrolog@astrosfera.cz

FB: https://www.facebook.com/milan.gelnar.3

Články

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení