Exkluzivní rozhovor Arammagnus s astrologem Milanem Gelnarem na téma "Osud člověka a jeho možnosti" - 1. část

Přidáno: 7. 11. 2023 21:52:00

07 Listopad 2023

Autoři: Arammagnus a Milan Gelnar. V rámci spolupráce s předním českým astrologem Milanem Gelnarem v naší Čarovné poradně Arammagnus jsme pro Vás připravili exkluzivní rozhovor s tímto významným astrologem na pokračování. Dozvíte se například o jeho názorech na téma „osud člověka a jeho možnosti“, nebo „karmické působení v osudu“. Na pokračování rozhovoru se můžete těšit příště.

Exkluzivní rozhovor Arammagnus s astrologem Milanem Gelnarem na téma "Osud člověka a jeho možnosti" - 1. část

V rámci spolupráce s předním českým astrologem Milanem Gelnarem v naší Čarovné poradně Arammagnus jsme pro Vás připravili exkluzivní rozhovor s tímto významným astrologem na pokračování. Dozvíte se například o jeho názorech na téma „osud člověka a jeho možnosti", nebo „karmické působení v osudu". Na pokračování rozhovoru se můžete těšit příště.

---------------------------------------------------------------

Arammagnus: Milane, i když odpověď znám, i přesto se Vás zeptám, jak se máte ?

Milan Gelnar: Děkuji za optání.

Není to tak dávno, co jsem dlouhá léta, na tuto otázku klasicky odpovídal slovy: „Mám se skvěle!"

Odpovídal jsem tak vždy, když se mě někdo zeptal.

Vycházel jsem při tom z prastaré moudrosti – „Jak nahoře - tak dole, jak uvnitř – tak vně!"

Cíleně jsem si nastavil skvělý pocit, jak z toho uvnitř, tak i z toho vně. A ono se to tak obvykle i nastavovalo. Samozřejmě výjimky, co potvrzovaly pravidlo, také byly.

Na konci loňského roku jsem se ale rozhodl, že je na čase se posunout dále.

Zamyslel jsem se nad tím, co bych si přál, a výsledkem bylo, že jsem se rozhodl, že tento rok, pro mě bude rokem RADOSTI!

Takže se snažím ze všech sil zažívat radost.

Smažím se tak každou vteřinu, minutu, hodinu se radovat i z těch nejobyčejnějších věcí.

Že vůbec existuji, že mohu dýchat, vidět, mám co jíst, střechu nad hlavou atd...

K tomu samozřejmě neodmyslitelně patří vděčnost. Vděčnost za vše, co mám, co jsem se naučil, budu mít a ještě se naučím. Bez vděčnosti to prostě nejde.

Takže na Vaši otázku odpovídám zcela jednoznačně a cíleně: „MÁM SE RADOSTNĚ!!!"

Arammagnus: To je zajímavý způsob nastavení sebe sama. Trochu tam slyším hermetiku, konkrétně makro a mikro kosmos.

Milan Gelnar: To nedokážu posoudit. Já jsem takový celostní astrolog, takže vše spojuji dohromady, neškatulkuji, neodděluji ...

Arammagnus: Myslím, že v dnešní době, která nám umožňuje žít v komfortu, si nikdo z nás moc neuvědomuje, že vzhledem k tomu, jak je na tom lidstvo jako celek, si toho komfortu, který zatím máme, moc nevážíme. Většinou. Jde to s námi z kopce. Vlastně by mě dost zajímalo, zda jste se někdy, jako astrolog, pokusil udělat na toto téma horoskop celému lidstvu? Myslím, jak to s námi dopadne ?

Milan Gelnar: Horoskop jako lidstvu jsem nedělal. To bych musel vědět, datum, místo a čas, kdy se lidstvo narodilo. A to ví zřejmě jenom Bůh ...

A jak to s námi dopadne?

To samozřejmě nevím. Ale nedělám si iluze o tom, že jsme první, a myslím, že ani nejsme poslední civilizací.

Dějiny naznačují, že už jsme tady jako lidstvo byli mnohokrát. Civilizace vznikla a zase zanikla. A dle mého soudu to má svou logiku.

Žijeme v duálním vesmíru, kde je vše postaveno na protikladech – černá/bílá, chlad/teplo, světlo/tma, smrtelné tělo/ nesmrtelná duše atp. s celou řadou nuancí, odstínů atp. Rovnováha protikladů pak vytváří jednotu aneb důvod, proč to celé drží pohromadě.

V případě, že se systém dostane do nerovnováhy, automaticky se startují obvykle destrukční procesy, které onu rovnováhu znovu nastaví. Uvedu příklad – máme papiňák a ucpe se tryska, která odpouští tlak páry. Vzniká tak přetlak a když to překoná únosnou mez, hrnec vybuchne a tlaky uvnitř a venku se srovnají. Je sice vymalováno, ale rovnováha je nastolena.

Stejně tak si myslím, že je to s tou naší civilizací. Když vytvoříme velkou nerovnováhu – např. jadernou válkou či něčím jiným, tak zanikneme, abychom zase znova mohli začít od nuly ...

Ale je to jen má teorie. A teorií je mnoho. Která z nich je ta správná, nevím. Mně se teď nejvíce zamlouvá teorie, kterou údajně zmínil Elon Musk – že žijeme v počítačové animaci.

Strom

Leccos tomu nasvědčuje. V knize Kryon: Cesta domů (příběh, který je výsledkem chanellingů vyšší mimozemské civilizace) je předložena teorie, že všechny duše se rodí skupinově. To znamená, že už dopředu je jasné, kdo bude otec, kdo matka, kdo přítel, kdo nepřítel atp. a také je dopředu do posledního detailu domluveno, co si ta skupina duší naplánovala prožít a naučit.

Jediné, co naplánováno není, jsou emoce, které ty duše v těch tělech (moderně se jim teď říká „Biorobotech") budou prožívat a jaké poučení si z těch událostí odnesou.

Ve své podstatě to vše připomíná divadelní hru, kde i ten, co na konci umírá v dýkou v zádech, se na konci představení zvedá a objímá se s tím, kdo mu tu dýku do zad zapíchl a děkuje mu za príma představení. Do hry duše přichází s tím, že jejich paměť z předchozích her je vymazána, a to proto, aby tu hru (život), hráli opravdově a naučily se toho co nejvíce ...

StromAneb duše, které jsou malou částečkou Boha a údajně jsou součástí srdce, sem přichází proto, aby se něco naučily a dozvěděly o tom, jak to všechno funguje a předaly zpátky informace do zdroje – aneb Bohu (údajně se takto rozhodl poznat sebe sama a to co vytvořil – to je zase teorie dle knihy Kerstin Simoné: Projekt lidstvo).

Podle mystičky Ivanky Adamcové existuje 144 vesmírů a planeta Země je první z těch vesmírů, a tedy na nejnižší energetické úrovni. Zemi si máme představit jako devítiletku, kam postupně se přichází duše učit. Některé jsou ve třídě první, jiné v páté, jiné v deváté atp. Všechny se zde učí a je jasné, že duše s vyšších ročníků ví více, než v těch ročnících nižších. Není tedy divu, že ty nižší ročníky nerozumí a nechápou to, co už znají ti, co jsou výše. Těch životů je údajně v každém vesmíru cca 500 ...

Jak to všechno je, ví snad jen Bůh.

Já osobně dávám přednost tomu, co na vlastní kůži poznám, otestuji atp. No a protože se mi ta teorie z knihy Cesta domů na jednu stranu líbila (pokud je vše dopředu naplánováno – tak je jasné, proč astrologie funguje), na druhou stranu nelíbila – protože když z horoskopu vím, že hrozí nějaké nebezpečí – tak mu mohu předejít a to by podle té teorie nešlo, tak jsem se to rozhodl na sobě samém otestovat.

Oslovil jsem paní Simonu Lawandovskou, skvělou kinezioložku, zda bychom to na mém těle nemohli otestovat.

Kineziologie funguje tak, že kineziolog drží klienta za ruce (mě) a položí mu otázku, na kterou je jednoznačná odpověď – ANO nebo NE. A podle svalových reakcí dostane odpověď.

Souhlasila a výsledek byl takovýto:

Otázka: Je vše dopředu naplánováno Odpověď: ANO
Naplánoval jsem si to sám? ANO
Je možné to změnit? ANO
Z kolika %?: 6 - 8 % vědomě (nevědomě ale až 30 % - dělá se to přes otevřené srdce – komunikaci přímo s Bohem prostřednictvím meditace – ideální čas 4:00 – 4:30 h. ráno)

Takže nějak takto na to nahlížím já sám, resp. k takovému poznání jsem zatím došel.

Nicméně ztotožňuji se s tím, co kdysi říkali moudří: „Vím, že nic nevím!"

Jinými slovy, je možné, že vše je jinak. Astrologie ale dle mých zkušeností, opravdu funguje ...

---------------------------------------------------------------

2. část rozhovoru si přečtěte zde 

Více o Milanu Gelnarovi

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení