Runy / Runové kameny magické heliotrop - menší

Runy / Runové kameny magické heliotrop - menší

Runy jsou zabaleny do modrého sametového sáčku potištěného runami

580 Kč s DPH

Import kód: 4724

Výrobce: Arammagnus

* Skladem 1 kus *

Sada obsahuje 25 kusů speciálně tvarově upravených kamenů z nádherného minerálu heliotropu, do kterých je vyryto 24 run, a jedna runa je tzv. prázdná, neboli runa osudu.

Runy jsou tradičním věšteckým nástrojem při věštbách, nebo při rozhodování a hledání rady v jakékoliv životní záležitosti. Tazatel či věštec runy umístí do většího bavlněného nebo sametového sáčku. Při tázání se na konkrétní radu si ten, kdo se ptá, promíchá runy v tomto sáčku, následně sáčkem třikrát jemně poklepe o stůl a vybere z něj jednu z 25 run, která tazateli ukáže směr, kterým se daná záležitost bude ubírat. Pokud tazatel potřebuje dodatečné informace k dané záležitosti, postup zopakuje a vytáhne si tzv. pomocnou runu. Pokud si tazatel vytáhne prázdnou runu, tzn. runu osudu, znamená to, že si Bohové nepřejí, aby tazatel ve věštbě pokračoval.

Rozměry runových kamenů se pohybují mezi 2 x 1,6 cm a 1,5 x 1,3 cm (šířka x délka kamene).

Celková hmotnost všech run dohromady: cca 120 - 135 g

Runy jsou zabaleny buď do červeného sametového sáčku, nebo do modrého sametového sáčku (pokaždé nám od dodavatele dorazí v jiné barvě) o rozměrech 12,5 x 7 cm.

 

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení