Kořen High John the Conqueror Arammagnus v červeném sametovém sáčku

Kořen High John the Conqueror Arammagnus v červeném sametovém sáčku

Legendární kořen, který přináší lásku, štěstí, rychlé peníze, zdraví, štěstí v hazardních hrách, moc a úspěch.

390 Kč s DPH

Import kód: 2231a

Výrobce: Arammagnus

Legendární kořen, který přináší lásku, štěstí, rychlé peníze, zdraví, štěstí v hazardních hrách, moc a úspěch.

Použití: Kořen se nosí při sobě v červeném bavlněném nebo sametovém sáčku. Pro zesílení účinku kořen denně pomazáváme vhodným olejem. Ten volíme dle záměru. Například pro získání lásky mažeme denně magickým olejem Anna Riva Love Drawing / Přitáhnutí lásky, Love me / Miluj mě, v evropské tradici. Pro příznivce voodoo, hoodoo, nebo santeríi se doporučuje pomazávat denně olejem voodoo Orisha Oshun.

Neužívat vnitřně ani zevně.

Obsah: 1 kus kořene High John the Conqueror, 1 červený sametový sáček 50 x 85 mm

______________________________________________

Kořen High John the Conqueror – jeho původ a použití v afroamerické lidové magii

Tento kořen rostliny Ipomoea jalapa, nebo Ipomoea purga, v češtině známý jako Povijnice Počistivá, pochází z Mexika a roste v lesnatých oblastech mexických And. Je hojně využíván v indiánské tradici pro léčebné a šamanské účely, jelikož svému nositeli přináší do života mimo jiné lásku, štěstí, rychlé peníze, zdraví, moc, úspěch a štěstěnu v hazardních hrách.

Pro západní kulturu byl tento objeven Španěly na začátku 16. století při dobývání Mexika. V Evropě se následně po několik staletí používal pro léčebné účely.

Cestu si našel i do africké náboženské praxe - američtí indiáni jej totiž představili africkým otrokům přivezeným do Spojených států amerických. Tímto se indiánská šamanská praxe a africká lidová magie propojily a staly se součástí afroamerického lidového folklóru. Podle afroamerické legendy byl High John the Conqueror synem afrického krále z Konga, prodaným do amerického otroctví. John zamiloval do Ďáblovy dcery Lilith. Když to Ďábel zjistil, vyzval Johna, aby na oplátku zoral a zasel 60 akrů půdy. Aby John úkol splnil, dala Lilith Johnovi magický pluh a sekeru, ale zároveň ho varovala, že Ďábel Johna zbije, i když úkol splní. John na nic nečekal a ukradl Ďáblovi koně, na němž spolu s Lilith uprchli zpátky do Afriky. Zde už pak však nikdy nesměli použít své magické schopnosti, aby je Ďábel nenašel. Podle legendy John při odchodu vložil všechnu svou moc do kořene High John the Conqueror.
V hoodoo se běžně před tím, než je kořen používán, přivolá duch Vysokého Jana Dobyvatele, aby vám otevřel sílu kořene a požehnal vašemu záměru. Toto volání si každý složí sám do podoby jednoduché modlitby k tomuto velkému duchu. Při modlitbě je však nutné držet kořen v ruce, aby se s vámi propojil.

Kořen se buď nosí jako talisman, nebo je používán jako součást jiných kouzel. Vzhledem k tomu, že je kořen High John the Conqueror spjatý s živlem ohně, používá se v rituální praxi k pálení kletby, překážek apod. Pokud se nosí kořen High John Conqueror v zeleném sáčku, přináší moc, peníze a štěstí. Pokud chcete probudit lásku druhé osoby, noste jej v červeném sáčku, němuž přidáte pramínek vlasů milované osoby.

Z kořene lze také jednoduše vyrobit olej, který nalezne velké uplatnění v magii svící. Vyrobíme ho jednoduše tak, že kořen macerujeme 14 dní v pokojové teplotě.

High John Conqueror se též používá k čištění prostor, kdy se z kořene udělá odvar a ten se přidá do vody na vytíraní celého domu, kanceláře, obchodu apod. Kořen odstraňuje negativní energie a zátěže v prostoru.

Doporučit můžeme též Magický olej High John Anna Riva 10 ml

 

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení