Letní technická přestávka tohoto eshopu ve dnech 15.7.-29.7.2024

Od pondělí 15.7. do pondělí 29.7.2024 je provoz našeho eshopu z důvodu letní technické přestávky dočasně přerušen. I nadále si můžete naše produkty přes eshop objednávat. Objednávku Vám vždy e-mailem potvrdíme. Vaši objednávku Vám však odešleme v úterý 30.7.2024. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezké léto!

Co říká tarot o jednotlivých měsících roku 2023?

Přidáno: 25. 6. 2023 21:14:11

25 Červen 2023

Autor: Ilona Brejchová Klíčová slova roku 2023: Láska otevírá bránu ke všemu bohatství. Rodina je základ státu. Co nás bude držet nad vodou? Kreativita, sebevyjádření přes vlastní tvorbu. Co není moudré lámat přes koleno? Uvěřit, že jsou situace, nad kterými nemáme moc. Přijmout dočasně osud. A až přijde aha moment, vzít situaci do svých rukou. Přečtěte si, co říká tarot kartářky a terapeutky Ilony Brejchové o jednotlivých měsících roku 2023.

Co říká tarot o jednotlivých měsících roku 2023?

L e d e n 2023

Svátky, pohádky a rodinné povinnosti máme za sebou a pro mnohé z nás mohly přinést i uvědomění, že do nového roku není dobré vstupovat s resty a udělají radikální krok, tzn., že nebudou sedět na dvou židlích. Ať už v zaměstnání nebo ve vztazích by to mělo být tak, že jakkoliv se rozhodnete, bude to správně. To hlavní bude to, že už se konečně vyjádříte a tím se pohnete ve svém vývoji dál.

Ú n o r 2023

Tento měsíc se jeví měsícem ve znamení volby. Ať už se to bude týkat Lásky jak ve vztazích, na pracovišti nebo ve vašem domově. Možná jste se právě zasnoubili a následně jste dostali nabídku odcestovat za prací do ciziny. Tato zkouška může znamenat prověření vašich vztahů a poznání, že co k sobě patří, vždy k sobě najde cestu zpět a naopak, co nám nepatří, neudržíme ani silou, ani stavěním si vzdušných zámků.

B ř e z e n 2023

Jestliže víte o situaci, kde vás tíží svědomí, pak tento měsíc přináší takzvanou druhou šanci s možností napravit něco, čeho jste litovali, nedotáhli do konce. Máte tedy ještě jednu možnost, dát věcem správný řád. Všechny resty je dobré tedy znovu otevřít, odpustit druhým, a pokud to situace dovolí, dát jim druhou šanci. To může být třeba správné nastavení výživného nebo spravedlivého dědictví. Poučme se z chyb a už je neopakujme. Přinese to úlevu.

D u b e n 2023

Duben, ještě tam budem...
Všichni si občas potřebujeme užít luxusu, radosti, požitkářství a udělat pro sebe to nejlepší. Chodit na masáž, dát si dobrý dortík, dopřát radost a péči jak tělu, tak i duši. To jsou atributy pro tento měsíc, ještě nějakou chvíli, než začneme užívat výlety do přírody. Ale i zde platí, střídmost nade vše. Zvyk je železná košile, co by na to řeklo blížící se léto a plavková sezóna? Ne všichni najdou tu správnou míru a můžou mít sklon k přehánění. To druhé může doslova iritovat, protože ne všichni si budou moci tento blahobyt dopřát.

K v ě t e n 2023

Máj Lásky čas, jenže Láska má mnoho podob a i tady může přijít bolestivé poznání, že naše důvěra byla vkládána tam, kde nyní přijde prozření. Někdo tuto důvěru může zneužít a nasměrovat proti nám. Jak se říká: „Kousnout si do kyselého jablka".Je dobré být připraveni na možnost odhalení přetvářky, falše a připravit se na konfrontaci, kdy budeme vyzváni veřejně pokárat našeho jinak oblíbeného podřízeného. I takto se dá definovat Láska.

Č e r v e n 2023

Měsíc činů a odhodlání. Zde neplatí rčení: „Odložíme na zítřek, co můžeme udělat dnes". Naopak ti, kdo využijí své odhodlání, realisticky podložené nápady, budou sklízet plody své činorodosti dříve a nebudou čekat na dožínky. To, co jste na začátku roku naplánovali, tam nastává ten správný čas očekávat výsledky a završení projektu. A proto se nebojte oprášit dávno odložené projekty a proměňte své sny ve skutečnost, abyste mohli pokračovat dál a nemuseli si klást otázku: „A co dál?".

Č e r v e n e c 2023

Jeden projekt je uzavřený a je tady překlopení do druhé poloviny roku s nečekanými změnami. A s příchodem pravého léta bude dobré být přístupný novým, neobvyklým nabídkám, které se budou nečekaně objevovat, těm, kteří umí přistupovat s vášní do života, naslouchat inspirativním myšlenkám, využijí originalitu a s velkým odhodláním se pustí do nových dobrodružství. A o tom vlastně celé léto je.

S r p e n 2023

Tento měsíc může být nakloněn soutěživosti, zdravému porovnávání sil na sportovišti nebo i v zaměstnání, můžeme pociťovat rivalitu mezi kolegy. Občas si povzdechneme, zda nestojí celý svět proti nám? Má cenu, co udělám, bude to mít odezvu nebo spousta z toho je špatně? Volám kolegyni do práce a ta odjela na dovolenou a má vybitý telefon. Cestou do práce uvíznu v zácpě. Zůstanu před vchodovými dveřmi bezmocný, protože se mi zlomil klíč v zámku. Jaké poučení je dobré si z těchto situací vzít? Zkuste si dopředu stanovit priority a odstranit okolnosti, které vás zdržují od důležité práce.

Z á ř í 2023

Co bychom dokázali bez víry v ostatní? Některá mistrovská díla spatřila světlo světa právě s podporou zkušených kolegů a přátel. Pozitivní stránku tohoto měsíce představuje rada, že pokud spojíte vlastní úsilí s prací ostatních, s velkou nadějí je úspěch zajištěn. Poučme se z minulosti a uplatněme ověřená pravidla. Dobrá organizace a přesné plnění pokynů se zdá jako nejlepší možná cesta vpřed. Jsou to vaše schopnosti, dovednosti a znalosti a profesionální růst, co je jádrem úspěchu. Tato doba ale současně naznačuje, že vás čeká účast na projektech nebo činnostech, jimž se vášnivě oddáte, aniž byste se museli spojit s rolí pouhého jednoho kousku z celku. Něco takového by vás ostatně nikdy nemohlo uspokojit.

Ř í j e n 2023

Zbrklost, netrpělivost, ale za to dobrá vyřídilka, to vše přinese tento měsíc. Na vás bude, kterou vlastnost budete chtít využít a které se raději vyhnete a dáte si pozor, abyste se nenechali vtáhnut do manipulace a neuváženého jednání. Slovo, které se vyřkne v zápalu hněvu, se už těžko dá vzít zpět. Naopak ti, co se nemohou dlouho rozhodnout a stále zvažují, by tuto energii měli přivítat a konečně se ucházet o ruku své vyvolené. Také bude doba přát těm, kteří se odhodlají si říci o zvýšení platu, pokud si to předem strategicky promysleli.

L i s t o p a d 2023

Činy jsou více, než dalekosáhlé mluvení o tom, co kdo umí a v čem je dobrý. Využijte proto své znalosti a ukažte je v praxi. Lidé vám uvěří a vy je můžete zúročit. Úspěch je na dosah těm, co nemají zábrany, komplexy a jsou často o krok napřed před ostatními. Vytrvejte v tom, čeho jste započali, a vystoupejte až na vrchol. Doba bude nakloněna úspěšným podnikatelům, velkému byznysu a všemu, kde se točí velké peníze. A v zápalu své činorodosti nezapomeňte rozdávat Lásku, jinak i ta se promění v blyštivé poklady.

P r o s i n e c 2023

Všichni ti, co v zápalu pracovních činností po celý rok nezapomněli rozdávat Lásku a věnovat se rodině, budou sklízet odměnu v podobě radostného shledání s rodinnými příslušníky, pocitu naplnění s vírou, jak je dobré mít se kam vracet a vědět, odkud pocházíme. Doba je nakloněna propojování dvou rodin, zásnubám, napravení nesplněných slibů a závazků jako například doplacení alimentů, školného nebo přihlášení dítěte do jeho oblíbeného zájmového kroužku.

Autor: Ilona Brejchová

Email: illa.dusicka@seznam.cz

Další články

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení