Ilona Brejchová

Kartářka a terapeutka

Ilona BrejchováOdjakživa mě přitahovaly karty.

Nejdříve jsem chodila ke kartářkám sama a při jednom výkladu mi bylo sděleno, že mám předurčeno, abych sama karty vykládala. Čím více jsem se této myšlence bránila, tím více mi chodilo do života znamení, že by tomu tak mělo být.

Shodou okolností jsem se v Praze seznámila s profesionální kartářkou. Od ní jsem dostala své první Tarotové karty a měla možnost se účastnit, jejích profesionálních výkladů. Pod jejím vedením, jsem si potvrdila svoji schopnost si toto prastaré umění osvojit a zvládnout. Pomáhá mi v tom i má schopnost pracovat jako médium.

Mými prvními klientkami byly kamarádky a známé, které mi pokládaly otázky, a já jim k jejich velké spokojenosti z tarotových karet četla.

V kartách hledám odpovědi na nefunkční vztahy, jakou profesi si žádá duše, kde člověk chybuje a projevuje se to na zdraví atp. Při odpovědích využívám také znalostí z oblasti zdravé výživy, kdy čerpám ze svých zkušeností s minulosti, kdy jsem byla detoxikační poradkyní a trenérkou fitnessu.

Ve své práci se snažím se klientům předat co nejkvalitnější a nejobsáhlejší odpovědi a návody k tomu, aby mohli žít radostný a plnohodnotný život.

Největší odměnou pro mě je odcházející klient s úsměvem ve tváři a nadějí na pozitivní změnu.

Pokud vás můj příběh oslovil, budu se těšit na osobní setkání.

Ilona Brejchová

_______________________

Více o mně: https://casopiskvalitnizivot.cz/s-ilonou-motlikovou-o-pateru-ferdovi-leceni-tela-a-duse

Kontaktujte mě

Ilona BrejchováPro objednání konzultace:

Email: illa.dusicka@seznam.cz
SMS: 602 120 145

Moje články

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení