Kyvadlo z horského křišťálu neopracované

Kyvadlo z horského křišťálu neopracované

Křišťál symbolizuje živel vody - tzn. emoce, city, intuici, dále čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu, prozření.

220 Kč s DPH

Import kód: 4752

Výrobce: Arammagnus

Kyvadlo je vyrobeno z neopracovaného horského křišťálu, tzn. nebylo nijak broušeno ani jinak upravováno. Z toho vyplývá jeho přirozené vyzařování, které nebylo při výrobě nikým ovlivněno. Dále řetízek a úchop opět z křišťálu.

Vhodná pomůcka pro tzv. radiestézii, neboli práci s kyvadlem, pendlem.

Křišťál je průzračná odrůda křemene. Jeho užívání je doložené již během neolitu, kdy jeho úlomky sloužily jako hroty šípů a kopí. Jeho název vznikl z řeckého slova krustallos - led. Často byl užíván k výrobě uměleckých předmětů nebo jako talisman.

Křišťál symbolizuje živel vody - tzn. emoce, city, intuici, dále čistotu, spojení s přírodou, univerzalitu, prozření. Jeho čistící účinky mohou sloužit k očišťování a dobíjení ostatních minerálů. Je vhodný jako společník pro meditaci, může nás obohatit o nové myšlenky, nápady nebo řešení problémů.

Čistíme pod tekoucí vodou, nabíjíme na slunci (dáváme pozor na koncentraci paprsků, které v krajním případě mohou způsobit i vznik požáru).

Rozměry: křišťálový kámen cca 3 - 4 cm (každý kus je unikátní)

Délka řetízku: 16,3 cm

Celková délka (od úchopu po konec kyvadla): cca 19 - 20 cm (dle rozměru křišťálu, každý kus je unikátní)

Hmotnost: cca 20 g

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení