Kyvadlo z ametystu neopracované

Kyvadlo z ametystu neopracované

Ametyst je kámen ochrany, meditace a duchovní očisty, rozvíjí intuici a rozšiřuje vědomí. Pomáhá zahnat strach, stres, zlobu a nespavost, posiluje soustředění, sebevědomí, rozhodnost a kreativitu.

220 Kč s DPH

Import kód: 4754

Výrobce: Arammagnus

Kyvadlo je vyrobeno z neopracovaného ametystu, tzn. nebylo nijak broušeno ani jinak upravováno. Z toho vyplývá jeho přirozené vyzařování, které nebylo při výrobě nikým ovlivněno. Dále řetízek a úchop ve formě kuličky z křišťálu.

Vhodná pomůcka pro tzv. radiestézii, neboli práci s kyvadlem, pendlem.

Ametyst je kamenem duchovní čistoty, meditace a ochrany. Po celé věky byl velmi ceněný pro svou ohromující krásu a jedinečnou schopnost stimulovat a zklidňovat mysl a emoce. Ametyst v sobě nese vášeň, kreativitu a spiritualitu, ale také logiku, střídmost a střízlivost.

Ametyst čistí auru od negativní energie a vytváří ochranný štít světla kolem těla.

Je to kámen ochrany, meditace a duchovní očisty, rozvíjí intuici a rozšiřuje vědomí. Pomáhá zahnat strach, stres, zlobu a nespavost, posiluje soustředění, sebevědomí, rozhodnost a kreativitu.

Již ve starém Řecku byl používán jako amulet, v pozdějších dobách byl - pro své duchovní vibrace - kamenem cudnosti a zdrženlivosti. Ve středověku byl oblíbený církevními hodnostáři - v biskupském prstenu nebo na královských korunách a korunovačních klenotech symbolizoval oduševnění a vnitřní čistotu.

Čistíme pod tekoucí vlažnou či studenou vodou nebo v misce s vodou přes noc. Ametyst nabíjíme na horském křišťálu.

Rozměry: ametystový kámen o rozměrech cca 2 cm x 4 cm (každý kus je unikátní)

Délka řetízku: 17 cm

Celková délka (od úchopu po konec kyvadla): cca 19 - 21 cm (dle rozměru ametystu, každý kus je unikátní)

Hmotnost celého kyvadla: cca 25 g (dle hmotnosti kamene, každý kus je unikátní)

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení