Magický rituální set s magickým mýdlem Kouzelná mince / Moneda Magica SaRaBerg

Magický rituální set s magickým mýdlem Kouzelná mince / Moneda Magica SaRaBerg

Magické mýdlo a rituál od curandery Sáry Ráchel Bergmann

1099 Kč s DPH

Import kód: 5024

Výrobce: Sára Ráchel Bergmann

Složení magického rituálního setu:

  • žlutý váček s MAGICKÝM RITUÁLNÍM MÝDLEM S MINCÍ MONEDA MAGICA – z něhož si v rámci Vašeho magického rituálu sami vytvoříte svůj osobní MOJO BAG MONEDA MAGICA
  • magická rituální svíce žlutá kukuřice
  • foto Santos Don Dinero - Pán peněz a Bohatství, na němž se mýdlo u rituálu aktivuje
  • Polvo Moneda Magica – magický prášek
  • paličky skořice
  • kompletní návod na Váš MAGICKÝ RITUÁL MONEDA MAGICA, jímž si individuálně aktivujete magické mýdlo, včetně složení mýdla

Složení mýdla: Aqua, propylene glycol, sodium stearate, sorbitol, Rosa amarilla, ashé, magické zaříkání, polvo Dinero.

Použití:

  • Celý magický set obsahuje váček - z nějž lze vyrobit osobní MOJO BAG MONEDA MAGICA - návod přiložen!
  • Celý set osobně vytvořila a vyrobila curandera Sara Rachel Bergmann pro potřeby své Magické Čarovny u Sáry - SaRaBerg a účinnost vychází z tradičních postupů spirituálních systémů Santeria, New Orleans voodoo.
  • Magické mýdlo bylo již u výroby aktivováno v obecném slova smyslu pro zvýšení zisku. Pro OSOBNÍ potřebu uživatele DOPORUČUJI provést celý rituál, jehož postup je přiložen.

Účinnost magického setu nebyla vědecky zkoumána, vychází výhradně z tradičního ověření účinku v tradici Spirituální lékařů tzv. kořenových doktorů - New Orleans voodoo atd. Proto v případě vážných finančních potíží doporučuji kontaktovat právníka, finančního či daňového poradce dle legislativy dané země! Pokud dáváte přednost řešení svých potíží Spirituální cestou, lze kontaktovat curanderu Sara Rachel Bergmann zde: https://saramagic7.webnode.cz/kontakt/

Magická mýdla jsou vyráběna rituálním způsobem v Magické Čarovně u Sáry - SaRaBerg ručně, curanderou Sárou Rachel Bergmann. Veškeré výrobní postupy vychází z tradic evropského čarodějnictví (napojením na egregor jesenických čarodějnic) nebo postupy jihoamerického čarodějnictví, případně New Orleans voodoo.

Mnohé postupy byly nadiktovány - předány mi - přímo od Santos, jež jsou součástí kultu Santeria, případně jiných spirituálních entit.

Mýdla jsou vždy již aktivována samostatným magickým rituálem na magickém oltáři v Magické Čarovně u Sáry.

Proces výroby i aktivace se vždy řídí vhodnými astrologickými daty.

Zesílení účinku je možné (doporučuji!) po INDIVIDUÁLNÍ INICIACI UŽIVATELEM dle přiloženého rituálního postupu.

V podstatě jde pak o SAMOSTATNÝ MAGICKÝ RITUÁL, který si dle postupu, jež jsem vytvořila, uděláte sami.

Váček, v němž bylo mýdlo, NIKDY NEVYHAZUJTE! Do něj vložte zbytky z rituálu a i kousek mýdla, vznikne Vám tím de facto MOJO BAG - kouzelný váček, který dle dispozic uvedených v postupu k jednotlivým druhům mýdel je uveden v návodu.

Tím získáváte další PŘIDANOU HODNOTU k mýdlu, jež může mnohdy i výrazně ZESÍLIT MAGICKÝ ÚČINEK mýdla.

Dostává se Vám tak do rukou NAPROSTO UNIKÁTNÍ MAGICKÝ PŘEDMĚT k vyladění toho, co potřebujete ve svém životě posílit - změnit.

Pamatujte však, že při dlouhodobých problémech byste měli své potíže vztahové či finanční konzultovat s curanderou a případně podstoupit sérii magických úkonů k vyřešení situace.
Konzultaci s curanderou Sárou Ráchel Bergmann si lze objednat přes objednávkový systém zde https://saramagic7.webnode.cz/kontakt/

Jakékoliv magické postupy nenahrazují lékařskou či jinou odbornou péči a vychází z lidového zvykového tradičního řešení obvyklého v kultuře Jižní Ameriky a New Orleans. Proto v případě vážných zdravotních, právních, finančních a vztahových potíží věc též i konzultujte s certifikovanými odborníky dle legislativy země, ve které žijete.

Nechť Ashé Vámi proudí v plné Síle!
curandera Sara Rachel Bergmann Root doctor

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení