Sada magická Plodnost / Fertility Arammagnus + VIDEONÁVOD

Sada magická Plodnost / Fertility Arammagnus + VIDEONÁVOD

SLEVA VIDEONÁVOD

Přivolává síly plodnosti a hojnosti. Posiluje vaši kreativní energii ve všech oblastech života.

950 Kč s DPH

1100 Kč s DPH Sleva 150 Kč

Import kód: 5009

Výrobce: Arammagnus

Přivolává síly plodnosti a hojnosti. Posiluje vaši kreativní energii ve všech oblastech života.

V sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience, pro kompletní rituál k přivolání sil plodnosti a kreativity.

Výhodou této sady je fakt, že obsahuje nástroje ke třem typům magie, a to k magii svící, rituálu s přacími fazolemi a šamanské praxi, a navíc aplikaci magického oleje. Kombinací těchto čtyř technik se značně zvyšuje rozsah Vaší moci.

Tato sada je určena výhradně pro ženy - jelikož obsahuje figurální svíci ženy. Chce-li ji použít praktik - muž, musí figurální svíci ženy vyměnit za figurální svíci muže. A rovněž, pokud by praktik - žena chtěla rituálem přinášejícím plodnost posílit účinek i u svého partnera, přidá ještě k figurální svíci ženy druhou figurální svíci muže - a bude v rituálu používat obě svíce současně.

Podívejte se na praktickou ukázku, jak rituál provést, a na tipy na posílení Vašeho rituálu na Youtube videu Blanky Čížkovské Magicstar.

Anebo si rovnou zakupte hotový rituál od profesionálky Blanky Magicstar.

Obsah sady a návod k použití:

 • 1x Plátno oltářní bez potisku zelené, rozměry 45 x 45 cm, materiál 50 % bavlna, 50 % polyester, pratelné na 40 °C - slouží jako barevný podklad pod svíčkový rituál.
 • 1x Svíce figurální zelená žena, z celobarevného parafínu, výška cca 19 cm - posvěcená a vyčištěná zelená svíce ženy, vhodná k rituálu plodnosti, hojnosti a kreativity.
 • 1x Olej magický Erotika / Eroticism Arammagnus 5 ml - na pomazání svíčky, čímž se zesiluje účinek rituálu. Dále jako parfém na tělo (ideálně na hrudník, solar, na boční strany krku - pod ušima) a na pomazání běžných předmětů užívaných praktikem. 
 • 1x Přací fazole / Wishing Beans Arammagnus sáček 3 kusy - slouží svému majiteli ke splnění libovolného přání. Po té, co praktik přací fazoli impregnuje (napustí, nabije) svým přáním, ji zakope do země. Pro zesílení účinku lze fazoli před zakopáním pomazat magickým olejem Olej magický Přací / Mojo Wishing Anna Riva. (Fazole však v žádném případě nepomazávejte magickým olejem Erotika / Eroticism Arammagnus!)
 • 1x Mojo šamanský váček Plodnost / Fertility Arammagnus - který obsahuje vhodnou magickou runu, magické bylinky a vhodný kámen, které svému nositeli pomohou k plodnosti, hojnosti, kreativitě. Tento mojo šamanský váček je již posvěcený a nabitý.
 • Návod na použití.
 • Sada je zabalena v černé dárkové kartonové krabičce 26 x 16 x 11 cm. 

Zde uvádíme návod na rituály k přivolání sil plodnosti, hojnosti, kreativity, které zrealizujete s výše uvedenou sadou a kterými bude praktik - žena - usilovat o realizaci těchto kvalit.

1) Magie svící – Rituál k získání plodnosti a kreativity

Postup:

 1. Praktik rozloží v pondělí, při přibývání luny, na nějakém klidném místě (stolku, komodě, v rohu místnosti) zelený oltářní ubrousek. Na ten položí mělký bílý talířek nebo kovový tácek. 
 2. Praktik uchopí zelenou celobarevnou figurální svíci ženy a vyryje do ní jehlou svůj záměr. To učiní tak, že si svíci symbolicky rozdělí na čtyři strany. Na jednu stranu vyryje své křestní jméno, na opačnou stranu své datum narození a na další stranu svůj záměr. Tedy například ,,Početí a narození dítěte'', nebo "Zdravé dítě", nebo "Zplození dítěte", nebo "Přivolej kreativitu" apod.
 3. Poté praktik, držíce svíci v aktivní ruce (viz dále), hledíce na ni, představuje si své splněné přání ve všech nezbytných fázích po sobě - velmi doporučujeme takto: 1) obraz sebe s pozitivním těhotenským testem, 2) obraz sebe s těhotenským bříškem, 3) obraz sebe objímajíc zdravé dítě. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně.
 4. Poté praktik potře svíci magickým olejem Olej magický Erotika / Eroticism Arammagnus a postaví ji na talířek/tácek doprostřed oltářního ubrousku. Svíci zapálí (ideální dobou pro zapálení je období od východu slunce do poledne) a nechá ji bez přerušení dohořet.

2) Přací fazole - rituál ke splnění přání

 1. Praktik uchopí aktivní rukou jednu ze tří fazolí a hledíce na ni, představuje si své splněné přání ve všech nezbytných fázích po sobě - velmi doporučujeme stejně, jako výše u rituálu svící, tedy takto: 1) obraz sebe s pozitivním těhotenským testem, 2) obraz sebe s těhotenským bříškem, 3) obraz sebe objímajíc zdravé dítě. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně.
 2. Následně praktik fazoli ve vhodný den (viz níže) zakope do země.
 3. A totéž praktik provede hned následující vhodný den se druhou fazolí.
 4. A další následující vhodný den provede praktik totéž se třetí fazolí.

Vhodný den:

 • pro první fazoli je čtvrtek, v přibývající luně, dopoledne
 • pro druhou fazoli je hned následující pátek, v přibývající luně, dopoledne
 • pro třetí fazoli je opět následující pátek, v přibývající luně, dopoledne.

Následně pak živel země do sebe absorbuje praktikovo přání z fazole a realizuje jej.

Pro zvýšení účinku rituálu praktik vždy před zakopáním potře fazoli magickým olejem Olej magický Přací / Mojo Wishing Anna Riva. 
 

3) Mojo šamanský váček – aktivace

Mojo váčky, nazývané též gris-gris, pochází z Voodoo, ale byly běžné i v naší kultuře. Všechny ingredience mojo šamanského váčku (magická runa, magické bylinky a kámen) jsou posvěceny a nabity.

Postup:

 1. Praktik ve stejný den, ve kterém koná výše zmíněný magický rituál svící, naplní váček jeho součástmi – bylinkami, kamenem, runou.
 2. Aby praktik váček personalizoval/zosobnil, vloží do něj několik svých vlasů, nehtů nebo svou fotografii.
 3. Potom praktik váček očistí, což udělá tak, že jej buď přidrží nad vykuřovadlem nebo magickou vonnou tyčinkou (praktik může použít např. tyčinky vonné magické Anna Riva z naší nabídky), nebo pokropí slanou vodou. Představí si, že vše negativní a rušivé z mojo váčku zmizí.
 4. Ihned poté praktik váček nabije. To udělá tak, že váček sevře mezi oběma dlaněmi, které přiloží ke své hrudi, jako kdyby se modlil. Pak na váček dýchá, a při tom směřuje svoje myšlenky a přání požadovaným směrem. Následně vysloví kouzlo: „Největším přáním v mém životě by bylo, dát dítěti svou lásku. Tak dlouho jsem se snažila, teď je čas, aby se tak stalo."

Takto nabitý váček nyní přitahuje události, které si praktik přál. Aby kouzlo zůstalo zachováno, je nutné zajistit, aby se nikdo jiný než praktik váčku nedotknul, nebo jej dokonce neotevřel. Pokud se to stane, je nutné váček znovu zasvětit.

Pro zesílení účinku celého váčku do něj praktik může přidat 1 kus Kořene Lucky hand (najdete v naší nabídce) – toto může učinit jak na začátku aktivace váčku, nebo kdykoliv dodatečně.

Mojo váček může praktik nosit v kapse, pověsit jej na vhodné místo, nebo umístit pod polštář. Váčky je potřeba personalizovat, čistit a nabíjet v pondělí, při přibývání luny.

4) Olej magický - použití

Magický olej Erotika / Eroticism Arammagnus, který je součástí této sady, dále používejte:

 • jako parfém na tělo (ideálně na hrudník, solar, na boční strany krku - pod ušima),
 • na pomazání předmětů, které v běžném životě užíváte - nejlépe obuv, židle, nohy či hrany postele, kde spíte apod.,
 • do aromalampy,
 • na pomazání rituálních předmětů a polodrahokamů.

Touto praxí praktik přitahuje do svého života síly, které v něm dané vlastnosti, tedy plodnost a kreativitu, kontinuálně posilují.

Upozornění : Při používání všech magických olejů na tělo jako parfém může dojít u citlivějších osob, alergiků, k alergické reakci na obsažené přírodní esenciální oleje, které jsou součástí těchto olejů. Z tohoto důvodu doporučujeme si olej nejprve vyzkoušet, zda nedojde k alergické reakci, například na malou plochu na hřbetu ruky.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení