Sada magická Splnění přání / Wish Fulfillment Arammagnus + VIDEONÁVOD

Sada magická Splnění přání / Wish Fulfillment Arammagnus + VIDEONÁVOD

SLEVA VIDEONÁVOD

Pomůže vám splnit jakékoliv přání.

850 Kč s DPH

1000 Kč s DPH Sleva 150 Kč

Import kód: 5005

Výrobce: Arammagnus

Pomůže Vám splnit jakékoliv přání.

V sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience pro čarovné rituály, které vám pomohou ke splnění libovolného přání.

Výhodou této sady je fakt, že obsahuje nástroje ke dvěma typům magie, a to k magii svící a šamanské praxi. Kombinací těchto dvou technik se zvyšuje rozsah Vaší moci.

Podívejte se na praktickou ukázku, jak rituál provést, a na tipy na posílení Vašeho rituálu na Youtube videu Blanky Čížkovské Magicstar.

Anebo si rovnou zakupte hotový rituál od profesionálky Blanky Magicstar.

Obsah sady a návod k použití:

 • 1x Plátno oltářní bez potisku fialové, rozměry 45 x 45 cm, materiál 50 % bavlna, 50 % polyester, pratelné na 40 °C - slouží jako barevný podklad pod svíčkový rituál.
 • 1x Svíčka celobarevná fialová, z celobarevného parafínu, rozměry 18 cm x 2,2 cm - posvěcená a vyčištěná fialová svíce, vhodná k rituálu, který slouží ke splnění libovolného přání.
 • 1x Olej Anna Riva, obsah cca 1,5 ml - na pomazání svíčky, čímž se zesiluje účinek rituálu.
 • 1x Kořen Lucky Hand Arammagnus v červeném sametovém sáčku 8 x 5 cm - legendární kořen, který se ve voodoo, hoodoo, nebo santeríi používá k odvrácení smůly a přivolání štěstí. Přidává se k ostatním přísadám do šamanského mojo váčku, čímž zesiluje jeho moc. Alternativně použijte mimo rituál - umístěte jej do červeného bavlněného nebo sametového sáčku a noste stále při sobě, do splnění přání.
 • 1x Mojo šamanský váček Splnění přání / Wish Fulfillment Arammagnus - který obsahuje vhodnou magickou runu, tři magické přací fazole a magický olej. Toto vše svému nositeli dopomůže ke splnění libovolného přání. Tento mojo šamanský váček je již posvěcený a nabitý.
 • Návod na použití.
 • Sada je zabalena v černé dárkové kartonové krabičce 22 x 15 x 6 cm. 

Zde uvádíme návod na rituály ke splnění libovolného přání, které zrealizujete s výše uvedenou sadou a kterými bude praktik - žena či muž - usilovat o splnění libovolného přání.

1) Magie svící – Rituál splnění přání

Postup:

 1. Praktik rozloží při úplňku, na nějakém klidném místě (stolku, komodě, v rohu místnosti) fialový oltářní ubrousek. Na ten položí mělký bílý talířek nebo kovový tácek. 
 2. Praktik uchopí fialovou celobarevnou svíci a vyryje do ní jehlou svůj záměr. To učiní tak, že si svíci symbolicky rozdělí na čtyři strany. Na jednu stranu vyryje své křestní jméno, na opačnou stranu své datum narození a na další stranu svůj záměr. Tedy například ,,Nová práce'', nebo "Nový partner" apod. V tomto případě lze napsat prakticky cokoliv, co je alespoň trochu reálné.
 3. Poté praktik, držíce svíci buď v aktivní, nebo pasivní ruce (viz dále), hledíce na ni, představuje si své splněné přání - tím je myšleno např. obraz sebe v nové práci, obraz sebe s novým partnerem apod. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně. Pasivní ruka je vhodná na odstraňování čehokoliv. Aktivní ruka je vhodná na vznik čehokoliv.  
 4. Poté praktik potře svíci vhodným magickým olejem a postaví ji na talířek/tácek doprostřed oltářního ubrousku. Svíci zapálí a nechá ji bez přerušení dohořet.

2) Mojo šamanský váček – aktivace

Mojo váčky, nazývané též gris-gris, pochází z Voodoo, ale byly běžné i v naší kultuře. Všechny ingredience mojo šamanského váčku (tři magické přací fazolem, magický olej a runa) jsou posvěceny a nabity.

Postup:

 1. Praktik ve stejný den, ve kterém koná výše zmíněný magický rituál svící, naplní váček jeho součástmi – třemi magickými přacími fazolemi, magický olejem a runou. Dále do něj přidá Kořen Lucky hand (součást této sady).
 2. Aby praktik váček personalizoval/zosobnil, vloží do něj několik svých vlasů, nehtů nebo svou fotografii.
 3. Potom praktik váček očistí, což udělá tak, že jej buď přidrží nad vykuřovadlem nebo magickou vonnou tyčinkou (praktik může použít např. tyčinky vonné magické Anna Riva z naší nabídky), nebo pokropí slanou vodou. Představí si, že vše negativní a rušivé z mojo váčku zmizí.
 4. Ihned poté praktik váček nabije. To udělá tak, že váček sevře mezi oběma dlaněmi, které přiloží ke své hrudi, jako kdyby se modlil. Pak na váček dýchá, a při tom směřuje svoje myšlenky a přání požadovaným směrem. Následně vysloví příslušné kouzlo: „Mám zde fazole přání, teď splňte můj požadavek. Řeknu, co budu chtít, a dám fazole do země." Následně praktik vysloví svoje přání a neprodleně musí fazole zahrabat pod strom.

Takto nabitý váček nyní přitahuje události, které si praktik přál. Aby kouzlo zůstalo zachováno, je nutné zajistit, aby se nikdo jiný než praktik váčku nedotknul, nebo jej dokonce neotevřel. Pokud se to stane, je nutné váček znovu zasvětit.

Mojo váček může praktik nosit v kapse, pověsit jej na vhodné místo, nebo umístit pod polštář. Váčky je potřeba personalizovat, čistit a nabíjet při úplňku.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení