Sada magická Zapuzovací / Banishment Arammagnus + VIDEONÁVOD

Sada magická Zapuzovací / Banishment Arammagnus + VIDEONÁVOD

SLEVA VIDEONÁVOD

Ke zlomení kletby, kouzel. K zapuzení nečistých vlivů, duchů, zlých osob. Brání v jejich návratu.

950 Kč s DPH

1100 Kč s DPH Sleva 150 Kč

Import kód: 5007

Výrobce: Arammagnus

Ke zlomení kletby, kouzel. K zapuzení nečistých vlivů, duchů, zlých osob. Brání v jejich návratu.

V sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience pro kompletní čarovný rituál rušení prokletí, kouzel, vypuzení nečistých duchů a sil.

Výhodou této sady je fakt, že obsahuje nástroje ke třem typům zapuzovací magie, a to k magii svící, rituálu s přacími fazolemi a šamanské praxi. Kombinací těchto dvou technik se zvyšuje rozsah Vaší moci.

Podívejte se na praktickou ukázku, jak rituál provést, a na tipy na posílení Vašeho rituálu na Youtube videu Blanky Čížkovské Magicstar.

Anebo si rovnou zakupte hotový rituál od profesionálky Blanky Magicstar.

Obsah sady a návod k použití:

 • 1x Plátno oltářní bez potisku černé, rozměry 45 x 45 cm, materiál 50 % bavlna, 50 % polyester, pratelné na 40 °C - slouží jako barevný podklad pod svíčkový rituál.
 • 1x Svíce reverzní velká červeno-černá 21 cm Arammagnus, z celobarevného parafínu, uvnitř červená a zvenčí černá, rozměr cca 21 cm x 4 cm - posvěcená a vyčištěná svíce, která se používá v tzv. zvratné magii. Svíce přeměňuje negativní energie a vlivy na pozitivní. Při správném užití používáme ke zlomení kletby, zlořečení a kouzel obecně.
 • 1x Olej Anna Riva, obsah cca 1,5 ml - na pomazání svíčky, čímž se zesiluje účinek rituálu.
 • 1x Přací fazole / Wishing Beans Arammagnus sáček 3 kusy - slouží svému majiteli ke splnění libovolného přání. Po té, co praktik přací fazoli impregnuje (napustí, nabije) svým přáním, ji zakope do země. Pro zesílení účinku lze fazoli před zakopáním pomazat magickým olejem Olej magický Přací / Mojo Wishing Anna Riva.
 • 1x Mojo šamanský váček Zapuzovací / Banishment Arammagnus - který obsahuje vhodnou magickou runu, magické bylinky a vhodný kámen, které svému nositeli pomohou zlomit kletbu, uhranutí, kouzla. Tento mojo šamanský váček je již posvěcený a nabitý.
 • Návod na použití.
 • Sada je zabalena v černé dárkové kartonové krabičce 26 x 16 x 11 cm. 

Zde uvádíme návod na rituály zapuzovací magie, které zrealizujete s výše uvedenou sadou a kterými bude praktik - žena či muž - usilovat o zapuzení nečistých vlivů, duchů, zlých osob a zabránění jejich návratu.

1) Magie svící – Rituál zapuzení (vykázání)

Postup:

 1. Praktik rozloží v sobotu, při ubývání luny, na nějakém klidném místě (stolku, komodě, v rohu místnosti) černý oltářní ubrousek. Na ten položí mělký bílý talířek nebo kovový tácek. 
 2. Praktik uchopí červeno-černou reverzní svíci a vyryje do ní jehlou svůj záměr. To učiní tak, že si svíci symbolicky rozdělí na čtyři strany. Na jednu stranu vyryje své křestní jméno, na opačnou stranu své datum narození a na další stranu svůj záměr. Tedy například ,,Zlom kletbu'', nebo "Rozvaž svázání", nebo "Zapuď zlého ducha" apod.
 3. Poté praktik, držíce svíci v pasivní ruce (viz dále), přejíždí svící místa na svém těle, kde se daná kletba, zlořečení, uhranutí, svázání nebo nečistý duch projevuje. A představuje si, že do svíce napouští fyzické negativní projevy, kterými se ten či onen negativní postih projevuje. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně. Pasivní ruka je vhodná na odstraňování čehokoliv. Aktivní ruka je vhodná na vznik čehokoliv. 
 4. Poté praktik, držíce svíci v pasivní ruce (viz výše), hledíce na ni, představuje si sebe bez daného problému (to si lze představit různými způsoby, fantazii se meze nekladou). 
 5. Poté praktik potře svíci vhodným magickým olejem a postaví ji na talířek/tácek doprostřed oltářního ubrousku. Svíci zapálí a nechá ji bez přerušení dohořet.

2) Přací fazole - rituál ke splnění přání

 1. Praktik ve stejný den, ve kterém koná výše zmíněný magický rituál svící, uchopí pasivní rukou jednu ze tří fazolí a přejíždí s ní místa na svém těle, kde se daná kletba, zlořečení, uhranutí, svázání nebo nečistý duch projevuje. A představuje si, že do fazole napouští fyzické negativní projevy, kterými se ten či onen negativní postih projevuje. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně.
 2. Poté praktik, držíce fazoli opět v pasivní ruce, hledíce na ni, představuje si sebe bez daného problému (to si lze představit různými způsoby, fantazii se meze nekladou).
 3. Následně praktik fazoli zakope do země.
 4. Totéž praktik provede hned následující den se druhou fazolí.
 5. A další následující den provede praktik totéž se třetí fazolí.

Následně pak živel země do sebe absorbuje praktikovo přání z fazole a realizuje jej.

Pro zvýšení účinku rituálu praktik vždy před zakopáním potře fazoli magickým olejem Olej magický Přací / Mojo Wishing Anna Riva.

3) Mojo šamanský váček – aktivace

Mojo váčky, nazývané též gris-gris, pochází z Voodoo, ale byly běžné i v naší kultuře. Všechny ingredience mojo šamanského váčku (magická runa, magické bylinky a kámen) jsou posvěceny a nabity.

Postup:

 1. Praktik ve stejný den, ve kterém koná výše zmíněný magický rituál svící, naplní váček jeho součástmi – bylinkami, kamenem, runou.
 2. Aby praktik váček personalizoval/zosobnil, vloží do něj několik svých vlasů, nehtů nebo svou fotografii.
 3. Potom praktik váček očistí, což udělá tak, že jej buď přidrží nad vykuřovadlem nebo magickou vonnou tyčinkou (praktik může použít např. tyčinky vonné magické Anna Riva z naší nabídky), nebo pokropí slanou vodou. Představí si, že vše negativní a rušivé z mojo váčku zmizí.
 4. Ihned poté praktik váček nabije. To udělá tak, že váček sevře mezi oběma dlaněmi, které přiloží ke své hrudi, jako kdyby se modlil. Pak na váček dýchá, a při tom směřuje svoje myšlenky a přání požadovaným směrem. Následně vysloví kouzlo: „Nic a nikdo mi nemůže ublížit, nikdo se nemůže radovat z mého neštěstí. Proto to zakazuji a vyženu to ze svého života a ze svého domu."

Takto nabitý váček nyní přitahuje události, které si praktik přál. Aby kouzlo zůstalo zachováno, je nutné zajistit, aby se nikdo jiný než praktik váčku nedotknul, nebo jej dokonce neotevřel. Pokud se to stane, je nutné váček znovu zasvětit.

Pro zesílení účinku celého váčku do něj praktik může přidat 1 kus Kořene Lucky hand (najdete v naší nabídce) – toto může učinit jak na začátku aktivace váčku, nebo kdykoliv dodatečně.

Mojo váček může praktik nosit v kapse, pověsit jej na vhodné místo, nebo umístit pod polštář. Váčky je potřeba personalizovat, čistit a nabíjet v sobotu při ubývání luny.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení