Sada magická Zdraví / Health Arammagnus + VIDEONÁVOD

Sada magická Zdraví / Health Arammagnus + VIDEONÁVOD

SLEVA VIDEONÁVOD

Posiluje zdraví pomocí navýšení vitálních sil. Spouští sebeuzdravující energetický proces v těle.

850 Kč s DPH

1000 Kč s DPH Sleva 150 Kč

Import kód: 5002

Výrobce: Arammagnus

Posiluje zdraví pomocí navýšení vitálních sil. Spouští sebeuzdravující energetický proces v těle.

V sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience pro kompletní čarovný rituál zdraví a vitality.

Výhodou této sady je fakt, že obsahuje nástroje ke dvěma typům magie, a to k magii svící a šamanské praxi. Kombinací těchto dvou technik se zvyšuje rozsah Vaší moci.

Podívejte se na praktickou ukázku, jak rituál provést, a na tipy na posílení Vašeho rituálu. Vše najdete na Youtube videu Blanky Čížkovské Magicstar. 

Anebo si rovnou zakupte hotový rituál od profesionálky Blanky Magicstar.

Obsah sady a návod k použití:

 • 1x Plátno oltářní bez potisku bílé, rozměry 45 x 45 cm, materiál 50 % bavlna, 50 % polyester, pratelné na 40 °C - slouží jako barevný podklad pod svíčkový rituál.
 • 1x Svíce pyramidová bílá Léčení / Healing Arammagnus, z celobarevného parafínu, rozměry 11 cm x 5 cm x 5 cm - posvěcená a vyčištěná bílá magická pyramidová svíce, která již v sobě obsahuje olej Anna Riva pro zdraví, vitalitu a sebeuzdravující procesy.
 • 1x Olej Anna Riva, obsah cca 1,5 ml - na pomazání svíčky, čímž se zesiluje účinek rituálu.
 • 1x Kořen Lucky Hand Arammagnus v červeném sametovém sáčku 8 x 5 cm - legendární kořen, který se ve voodoo, hoodoo, nebo santeríi používá k odvrácení smůly a přivolání štěstí. Přidává se k ostatním přísadám do šamanského mojo váčku, čímž zesiluje jeho moc. Alternativně použijte mimo rituál - umístěte jej do červeného bavlněného nebo sametového sáčku a noste stále při sobě, do splnění přání.
 • 1x Mojo šamanský váček Zdraví / Health Arammagnus - který obsahuje vhodnou magickou runu, magické bylinky a vhodný kámen, které svému nositeli pomáhají k pevnému zdraví, k vitalitě a uzdravení. Tento mojo šamanský váček je již posvěcený a nabitý.
 • Návod na použití.
 • Sada je zabalena v černé dárkové kartonové krabičce 22 x 15 x 6 cm. 

Zde uvádíme návod na rituály zdraví, které zrealizujete s výše uvedenou sadou a kterými bude praktik - žena či muž - usilovat o přitáhnutí zdraví a vitality.

1) Magie svící – Rituál zdraví a vitality

Postup:

 1. Praktik rozloží v neděli, při dorůstání luny, na nějakém klidném místě (stolku, komodě, v rohu místnosti) bílý oltářní ubrousek. Na ten položí mělký bílý talířek nebo kovový tácek. 
 2. Praktik uchopí bílou pyramidovou svíci a vyryje do ní jehlou svůj záměr. To učiní tak, že si svíci symbolicky rozdělí na čtyři strany. Na jednu stranu vyryje své křestní jméno, na opačnou stranu své datum narození a na další stranu svůj záměr. Tedy například ,,Pevné zdraví''.
 3. Poté praktik, držíce svíci buď v aktivní, nebo pasivní ruce (viz dále), hledíce na ni, představuje si sebe zdravého, bez nemoci, plného vitality a energie atd. dle potřeby. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně. Pasivní ruka je vhodná na odstraňování nemocí, únavy apod. Aktivní ruka je vhodná na posílení vitality, zdraví apod.  
 4. Poté praktik potře svíci vhodným magickým olejem a postaví ji na talířek/tácek doprostřed oltářního ubrousku. Svíci zapálí a nechá ji bez přerušení dohořet.

2) Mojo šamanský váček – aktivace

Mojo váčky, nazývané též gris-gris, pochází z Voodoo, ale byly běžné i v naší kultuře. Všechny ingredience mojo šamanského váčku (magická runa, magické bylinky a kámen) jsou posvěceny a nabity.

Postup:

 1. Praktik ve stejný den, ve kterém koná výše zmíněný magický rituál svící, naplní váček jeho součástmi – bylinkami, kamenem, runou.
 2. Aby praktik váček personalizoval/zosobnil, vloží do něj několik svých vlasů, nehtů nebo svou fotografii.
 3. Potom praktik váček očistí, což udělá tak, že jej buď přidrží nad vykuřovadlem nebo magickou vonnou tyčinkou (praktik může použít např. tyčinky vonné magické Anna Riva z naší nabídky), nebo pokropí slanou vodou. Představí si, že vše negativní a rušivé z mojo váčku zmizí.
 4. Ihned poté praktik váček nabije. To udělá tak, že váček sevře mezi oběma dlaněmi, které přiloží ke své hrudi, jako kdyby se modlil. Pak na váček dýchá, a při tom směřuje svoje myšlenky a přání požadovaným směrem. Následně vysloví kouzlo: „Sílo Slunce se zlatou září, nechej do těla proudit zdraví. Ať všechno nemocné zahyne, ve jménu Božství, staniž se."

Takto nabitý váček nyní přitahuje události, které si praktik přál. Aby kouzlo zůstalo zachováno, je nutné zajistit, aby se nikdo jiný než praktik váčku nedotknul, nebo jej dokonce neotevřel. Pokud se to stane, je nutné váček znovu zasvětit.

Pro zesílení účinku celého váčku do něj praktik může přidat 1 kus Kořene Lucky hand (najdete v naší nabídce) – toto může učinit jak na začátku aktivace váčku, nebo kdykoliv dodatečně.

Mojo váček může praktik nosit v kapse, pověsit jej na vhodné místo, nebo umístit pod polštář. Váčky je potřeba personalizovat, čistit a nabíjet v neděli při dorůstání luny.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení