Sada magická Odvaha / Courage Arammagnus + VIDEONÁVOD

Sada magická Odvaha / Courage Arammagnus + VIDEONÁVOD

SLEVA VIDEONÁVOD

Posiluje odvahu a sílu ke změnám.

950 Kč s DPH

1100 Kč s DPH Sleva 150 Kč

Import kód: 5008

Výrobce: Arammagnus

Posiluje odvahu a sílu ke změnám.

V sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience, pro kompletní čarovný rituál k posílení odvahy.

Výhodou této sady je fakt, že obsahuje nástroje ke dvěma typům magie, a to k magii svící a šamanské praxi, a navíc aplikaci magického oleje. Kombinací těchto tří technik se zvyšuje rozsah Vaší moci.

Podívejte se na praktickou ukázku, jak rituál provést, a na tipy na posílení Vašeho rituálu na Youtube videu Blanky Čížkovské Magicstar.

Anebo si rovnou zakupte hotový rituál od profesionálky Blanky Magicstar.

Obsah sady a návod k použití:

 • 1x Plátno oltářní s pentagramem červené, rozměry 45 x 45 cm, materiál 50 % bavlna, 50 % polyester, pratelné na 40 °C - slouží jako barevný podklad pod svíčkový rituál.
 • 1x Svíčka celobarevná červená, z celobarevného parafínu, rozměry 18 cm x 2,2 cm - posvěcená a vyčištěná červená svíce, vhodná k rituálu, který slouží k posílení odvahy.
 • 1x Olej magický Odvaha / Courage Arammagnus 5 ml - na pomazání svíčky, čímž se zesiluje účinek rituálu. Dále jako parfém na tělo (ideálně na zátylek, čelo, spánky a solar) a na pomazání běžných předmětů užívaných praktikem.
 • 1x Kořen Lucky Hand Arammagnus v červeném sametovém sáčku 8 x 5 cm - legendární kořen, který se ve voodoo, hoodoo, nebo santeríi používá k odvrácení smůly a přivolání štěstí. Přidává se k ostatním přísadám do šamanského mojo váčku, čímž zesiluje jeho moc. Alternativně použijte mimo rituál - umístěte jej do červeného bavlněného nebo sametového sáčku a noste stále při sobě, do splnění přání.
 • 1x Mojo šamanský váček Odvaha / Courage Arammagnus - který obsahuje vhodnou magickou runu, magické bylinky a vhodný kámen, které svému nositeli pomohou k odvaze a síle ke změnám. Tento mojo šamanský váček je již posvěcený a nabitý.
 • Návod na použití.
 • Sada je zabalena v černé dárkové kartonové krabičce 22 x 15 x 6 cm. 

Zde uvádíme návod na rituály k posílení odvahy a síly ke změnám, které zrealizujete s výše uvedenou sadou a kterými bude praktik - žena či muž - usilovat o odvahu a sílu ke změnám.

1) Magie svící – Rituál k získání odvahy

Postup:

 1. Praktik rozloží vždy v úterý, při přibývání luny, na nějakém klidném místě (stolku, komodě, v rohu místnosti) červený oltářní ubrousek s pentagramem. Na ten položí mělký bílý talířek nebo kovový tácek. 
 2. Praktik uchopí červenou celobarevnou svíci a vyryje do ní jehlou svůj záměr. To učiní tak, že si svíci symbolicky rozdělí na čtyři strany. Na jednu stranu vyryje své křestní jméno, na opačnou stranu své datum narození a na další stranu svůj záměr. Tedy například ,,Odvaha na změny'', nebo "Síla ke změnám" apod.
 3. Poté praktik, držíce svíci v aktivní ruce (viz dále), hledíce na ni, představuje si své splněné přání - tím je myšleno např. obraz sebe bez obav a odvážně konajícího změny, nebo sebe s potřebnou silou měnit vše, co si přejeme. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně.
 4. Poté praktik potře svíci magickým olejem Olej magický Odvaha / Courage Arammagnus a postaví ji na talířek/tácek doprostřed oltářního ubrousku. Svíci zapálí (ideální dobou pro zapálení je období od poledne do soumraku) a nechá ji bez přerušení dohořet.

2) Mojo šamanský váček – aktivace

Mojo váčky, nazývané též gris-gris, pochází z Voodoo, ale byly běžné i v naší kultuře. Všechny ingredience mojo šamanského váčku (magická runa, magické bylinky a kámen) jsou posvěceny a nabity.

Postup:

 1. Praktik ve stejný den, ve kterém koná výše zmíněný magický rituál svící, naplní váček jeho součástmi – bylinkami, kamenem, runou. Dále do něj přidá Kořen Lucky hand (součást této sady).
 2. Aby praktik váček personalizoval/zosobnil, vloží do něj několik svých vlasů, nehtů nebo svou fotografii.
 3. Potom praktik váček očistí, což udělá tak, že jej buď přidrží nad vykuřovadlem nebo magickou vonnou tyčinkou (praktik může použít např. tyčinky vonné magické Anna Riva z naší nabídky), nebo pokropí slanou vodou. Představí si, že vše negativní a rušivé z mojo váčku zmizí.
 4. Ihned poté praktik váček nabije. To udělá tak, že váček sevře mezi oběma dlaněmi, které přiloží ke své hrudi, jako kdyby se modlil. Pak na váček dýchá, a při tom směřuje svoje myšlenky a přání požadovaným směrem. Následně vysloví kouzlo: „Proměním se z ovce ve vlka. Jednám jen s odvahou a sebevědomím. Všechny strachy teď musí odejít. S pomocí Marsu toho dosáhnu."

Takto nabitý váček nyní přitahuje události, které si praktik přál. Aby kouzlo zůstalo zachováno, je nutné zajistit, aby se nikdo jiný než praktik váčku nedotknul, nebo jej dokonce neotevřel. Pokud se to stane, je nutné váček znovu zasvětit.

Mojo váček může praktik nosit v kapse, pověsit jej na vhodné místo, nebo umístit pod polštář. Váčky je potřeba personalizovat, čistit a nabíjet v úterý při dorůstání luny.

3) Olej magický - použití

Magický olej Odvaha / Courage Arammagnus, který je součástí této sady, dále používejte:

 • jako parfém na tělo (ideálně na zátylek, čelo, spánky a solar),
 • na pomazání předmětů, které v běžném životě užíváte - nejlépe obuv, kancelářská židle, nohy či hrany postele, kde spíte apod.,
 • do aromalampy,
 • na pomazání rituálních předmětů a polodrahokamů. 

Touto praxí praktik přitahuje do svého života síly, které v něm dané vlastnosti, tedy odvahu a sílu ke změnám, kontinuálně posilují.

Upozornění : Při používání všech magických olejů na tělo jako parfém může dojít u citlivějších osob, alergiků, k alergické reakci na obsažené přírodní esenciální oleje, které jsou součástí těchto olejů. Z tohoto důvodu doporučujeme si olej nejprve vyzkoušet, zda nedojde k alergické reakci, například na malou plochu na hřbetu ruky.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení