Magický rituální set s magickým mýdlem Zdraví a Vitalita / Salud Vitalidad SaRaBerg

Magický rituální set s magickým mýdlem Zdraví a Vitalita / Salud Vitalidad SaRaBerg

* Poslední 3 kusy * Magické mýdlo a rituál od curandery Sáry Ráchel Bergmann

1099 Kč s DPH

Import kód: 5022

Výrobce: Sára Ráchel Bergmann

Složení magického rituálního setu:

  • hnědý váček s MAGICKÝM RITUÁLNÍM MÝDLEM SALUD VITALIDAD – z něhož si v rámci Vašeho magického rituálu sami vytvoříte svůj osobní MOJO BAG SALUD VALIDAD
  • rituální svíce Santos Dr. Hernandéze
  • foto Santos Dr. Hernandéze
  • Ashé Salud – magický olej k potření rituální svíce
  • kompletní návod na Váš MAGICKÝ RITUÁL SALUD VITALIDAD, jímž si individuálně aktivujete magické mýdlo, včetně složení mýdla

Složení mýdla: Aqua, propylene glycol, sodium stearate, sorbitol, ashé, magické zaříkání, polvo Salud.

Použití:

  • Před užitím tohoto MAGICKÉHO MÝDLA SALUD VITALIDAD doporučují použití tradičního černého MAGICKÉHO MÝDLA ANULAR EL MAL, kterým deaktivujete vliv tzv. "Zlého oka" čili uřknutí, odpojíte astrální larvy a jiné negativní energie a mentální odpad z Vám nepřejícího prostředí. MAGICKÝM RITUÁLEM SALUD VITALIDAD jednak zesílíte účinek již rituálně aktivovaného mýdla a zejména jej aktivujete přímo pro konkrétní osobu (při výrobě bylo aktivováno a nabito magickým rituálem v obecném slova smyslu "pro zdraví").
  • Kompletní postup aktivace MAGICKÉHO RITUÁLNÍHO MÝDLA SALUD VITALIDAD magickým rituálem je součástí balení. Stejně tak jako rituální svíce, foto Santos Dr. Hernandéze i magický olej k potření svíce. Též i postup výroby osobního MOJO BAG SALUD je součástí balení.
  • Celý set včetně mýdla a následně užití MOJO BAG SALUD patří do tradičního způsobu léčení přes Santos, koupelemi pro upevnění ZDRAVÍ v systémech Santeria, New Orleans voodoo a dalších jihoamerických kultech.

Magická mýdla jsou vyráběna rituálním způsobem v Magické Čarovně u Sáry - SaRaBerg ručně, curanderou Sárou Rachel Bergmann. Veškeré výrobní postupy vychází z tradic evropského čarodějnictví (napojením na egregor jesenických čarodějnic) nebo postupy jihoamerického čarodějnictví, případně New Orleans voodoo.

Mnohé postupy byly nadiktovány - předány mi - přímo od Santos, jež jsou součástí kultu Santeria, případně jiných spirituálních entit.

Mýdla jsou vždy již aktivována samostatným magickým rituálem na magickém oltáři v Magické Čarovně u Sáry.

Proces výroby i aktivace se vždy řídí vhodnými astrologickými daty.

Zesílení účinku je možné (doporučuji!) po INDIVIDUÁLNÍ INICIACI UŽIVATELEM dle přiloženého rituálního postupu.

V podstatě jde pak o SAMOSTATNÝ MAGICKÝ RITUÁL, který si dle postupu, jež jsem vytvořila, uděláte sami.

Váček, v němž bylo mýdlo, NIKDY NEVYHAZUJTE! Do něj vložte zbytky z rituálu a i kousek mýdla, vznikne Vám tím de facto MOJO BAG - kouzelný váček, který dle dispozic uvedených v postupu k jednotlivým druhům mýdel je uveden v návodu.

Tím získáváte další PŘIDANOU HODNOTU k mýdlu, jež může mnohdy i výrazně ZESÍLIT MAGICKÝ ÚČINEK mýdla.

Dostává se Vám tak do rukou NAPROSTO UNIKÁTNÍ MAGICKÝ PŘEDMĚT k vyladění toho, co potřebujete ve svém životě posílit - změnit.

Pamatujte však, že při dlouhodobých problémech byste měli své potíže vztahové či finanční konzultovat s curanderou a případně podstoupit sérii magických úkonů k vyřešení situace.
Konzultaci s curanderou Sárou Ráchel Bergmann si lze objednat přes objednávkový systém zde https://saramagic7.webnode.cz/kontakt/

Jakékoliv magické postupy nenahrazují lékařskou či jinou odbornou péči a vychází z lidového zvykového tradičního řešení obvyklého v kultuře Jižní Ameriky a New Orleans. Proto v případě vážných zdravotních, právních, finančních a vztahových potíží věc též i konzultujte s certifikovanými odborníky dle legislativy země, ve které žijete.

Nechť Ashé Vámi proudí v plné Síle!
curandera Sara Rachel Bergmann Root doctor

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení