Letní technická přestávka tohoto eshopu ve dnech 15.7.-29.7.2024

Od pondělí 15.7. do pondělí 29.7.2024 je provoz našeho eshopu z důvodu letní technické přestávky dočasně přerušen. I nadále si můžete naše produkty přes eshop objednávat. Objednávku Vám vždy e-mailem potvrdíme. Vaši objednávku Vám však odešleme v úterý 30.7.2024. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezké léto!

Magický rituální set s magickým mýdlem Přijď ke mně / Ven a Mi SaRaBerg - pro praktika ŽENU

Magický rituální set s magickým mýdlem Přijď ke mně / Ven a Mi SaRaBerg - pro praktika ŽENU

Magické mýdlo a rituál od curandery Sáry Ráchel Bergmann

1250 Kč s DPH

Import kód: 5023a

Výrobce: Sára Ráchel Bergmann

Složení magického rituálního setu:

  • červený bavlněný váček s MAGICKÝM RITUÁLNÍM MÝDLEM VEN A MI – z něhož si v rámci Vašeho magického rituálu sami vytvoříte svůj osobní MOJO BAG VEN A MI
  • rituální červená figurální svíce ŽENA (figurální svíce zosobňuje toho, kdo rituál vykonává, tedy Vás)
  • foto Pomba Gira - spirituální Entity, přes jejíž energii je mýdlo aktivováno
  • Polvo Ven a Mi – magický prášek
  • kompletní návod na Váš MAGICKÝ RITUÁL VEN A MI, jímž si individuálně aktivujete magické mýdlo, včetně složení mýdla

Složení mýdla: Aqua, propylene glycol, sodium stearate, sorbitol, Rubus idaeus, fragum, Papaver rhoeas, ashé, magické zaříkání, Polvo Ven Ami, foto spirituální Bytosti Pomba Gira.

Použití:

  • Kompletní magický set obsahuje MAGICKÉ RITUÁLNÍ MÝDLO VEN A MI, které bylo již aktivováno v obecném slova smyslu ke zvýšení přitažlivosti osoby pro druhé (přitažení partnera). Pro iniciaci mýdla individuálně na konkrétní osobu nutno vykonat rituál, jehož postup je součástí balení!
  • Dále set obsahuje magický prášek (Polvo Ven a Mi) k potření figurální svíce MUŽ / ŽENA dle potřeby klienta.
  • rituální červená figurální svíce ŽENA (figurální svíce zosobňuje toho, kdo rituál vykonává, tedy Vás)
  • Set obsahuje též foto spirituální Entity Pomba Gira, přes jejíž energii je mýdlo aktivováno.
  • Červený váček ve kterém je mýdlo slouží k vytvoření osobního MOJO BAGS VEN AMI - návod rovněž přiložen!

V případě vážných vztahových potíží doporučuji se obrátit na odborníka na mezilidské vztahy nebo na lékaře, právníka dle legislativy dané země! MAGICKÝ RITUÁLNÍ SET VEN AMI vychází s tradičního užití a účinnosti ve spirituálních společnostech typu Santeria New Orleans voodoo a účinky nebyly potvrzeny ve smyslu vědeckého výzkumu.

Možno se i objednat ke konzultaci ke curandeře Sara Rachel Bergmann, majitelce Magické Čarovny u Sáry - SaRaBerg, jež osobně celý set sestavila a vyrobila. Objednávejte se zde: https://saramagic7.webnode.cz/kontakt/

Magická mýdla jsou vyráběna rituálním způsobem v Magické Čarovně u Sáry - SaRaBerg ručně, curanderou Sárou Rachel Bergmann. Veškeré výrobní postupy vychází z tradic evropského čarodějnictví (napojením na egregor jesenických čarodějnic) nebo postupy jihoamerického čarodějnictví, případně New Orleans voodoo.

Mnohé postupy byly nadiktovány - předány mi - přímo od Santos, jež jsou součástí kultu Santeria, případně jiných spirituálních entit.

Mýdla jsou vždy již aktivována samostatným magickým rituálem na magickém oltáři v Magické Čarovně u Sáry.

Proces výroby i aktivace se vždy řídí vhodnými astrologickými daty.

Zesílení účinku je možné (doporučuji!) po INDIVIDUÁLNÍ INICIACI UŽIVATELEM dle přiloženého rituálního postupu.

V podstatě jde pak o SAMOSTATNÝ MAGICKÝ RITUÁL, který si dle postupu, jež jsem vytvořila, uděláte sami.

Váček, v němž bylo mýdlo, NIKDY NEVYHAZUJTE! Do něj vložte zbytky z rituálu a i kousek mýdla, vznikne Vám tím de facto MOJO BAG - kouzelný váček, který dle dispozic uvedených v postupu k jednotlivým druhům mýdel je uveden v návodu.

Tím získáváte další PŘIDANOU HODNOTU k mýdlu, jež může mnohdy i výrazně ZESÍLIT MAGICKÝ ÚČINEK mýdla.

Dostává se Vám tak do rukou NAPROSTO UNIKÁTNÍ MAGICKÝ PŘEDMĚT k vyladění toho, co potřebujete ve svém životě posílit - změnit.

Pamatujte však, že při dlouhodobých problémech byste měli své potíže vztahové či finanční konzultovat s curanderou a případně podstoupit sérii magických úkonů k vyřešení situace.
Konzultaci s curanderou Sárou Ráchel Bergmann si lze objednat přes objednávkový systém zde https://saramagic7.webnode.cz/kontakt/

Jakékoliv magické postupy nenahrazují lékařskou či jinou odbornou péči a vychází z lidového zvykového tradičního řešení obvyklého v kultuře Jižní Ameriky a New Orleans. Proto v případě vážných zdravotních, právních, finančních a vztahových potíží věc též i konzultujte s certifikovanými odborníky dle legislativy země, ve které žijete.

Nechť Ashé Vámi proudí v plné Síle!
curandera Sara Rachel Bergmann Root doctor

Alternativní produkty

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení