Přací fazole / Wishing Beans Arammagnus sáček 3 kusy v červeném sametovém sáčku

Přací fazole / Wishing Beans Arammagnus sáček 3 kusy v červeném sametovém sáčku

Ke splnění jakéhokoliv přání.

190 Kč s DPH

Import kód: 2236b

Výrobce: Arammagnus

Používají se ke splnění jakéhokoliv přání.

Rituál s přacími fazolemi:

Praktik vezme 3 přací fazole a uloží je do červeného bavlněného nebo sametového sáčku. Do sáčku může přidat špetku černého nebo zlatého magnetického Voodoo Santeria prášku, nebo některou z magických solí (záleží na praktikově záměru), a 3 dny nosí u sebe. V noci si sáček vloží pod polštář. Tímto postupem se fazole za prvé nakrmí díky magnetickému prášku. Za druhé, neustálým nošením při sobě v bdění i snění se fazole s praktikem dokonale propojí. Čtvrtý den praktik potře první fazoli magickým olejem Mojo Wishing Anna Riva a držíce fazoli v ruce, vloží do ní opakovaně své přání. Poté fazoli odnese do volné přírody a zakope ji do země. Totéž učiní následující 2 dny se zbylými fazolemi, tzn. pátý den potře druhou fazoli magickým olejem Mojo Wishing Anna Riva a držíce fazoli v ruce, vloží do ní opakovaně své přání. Poté fazoli odnese do volné přírody a zakope ji do země. A šestý den potře třetí fazoli magickým olejem Mojo Wishing Anna Riva a držíce fazoli v ruce, vloží do ní opakovaně své přání. Poté fazoli odnese do volné přírody a zakope ji do země.

Doba zakopávání do země se opět řídí fází luny. Pokud potřebujeme něco posílit, provádíme tak v době dorůstání luny. Pokud potřebujeme něco oslabit, nebo zničit, volíme ubývání luny. Rituál zásadně neprovádíme 2 až 3 dny po novoluní.

Praktik také může rituál posílit zakopáváním ve vhodný den. V tom případě ale nezakopává fazole tři dny po sobě, nýbrž je zakopává v konkrétní dny. Tedy pokud je jeho záměrem například zlepšení obchodu, doporučuji mu zvolit středu, pátek a neděli. Pří milostné magii pondělí, úterý a pátek.

Dále může praktik rituál významně ovlivnit dobou zakopávání. Pro růst zakopáváme od východu slunce do pravého poledne. Pro rozohnění/zaktivnění zakopáváme od pravého poledne do západu slunce. Pro rozpad volíme dobu od západu slunce do pravé půlnoci. Pro strnutí, zpomalení či zklidnění volíme dobu od pravé půlnoci do východu slunce. Staří čarodějové striktním dodržováním těchto prastarých zákonů magie dosahovali fenomenálních účinků. Své rituály například posilovali tím, že zakopávali vždy čelem k dané světové straně. Tedy v závislosti pohybu slunce, vždy čelem k němu.

Neužívat vnitřně ani zevně.

Obsah: 3 kusy Přacích fazolí, 1 červený sametový sáček 50 x 85 mm

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení