Jak se ochránit proti šikaně

Přidáno: 31. 10. 2023 20:55:00

31 Říjen 2023

Autor: Arammagnus Každý ve svém životě, ať už jako pozorovatel nebo na vlastní kůži, zažil šikanu či útok agresora, který slovně nebo fyzicky narušuje intimní prostor druhých lidí.

Jak se ochránit proti šikaně

Každý ve svém životě, ať už jako pozorovatel nebo na vlastní kůži, zažil šikanu či útok agresora, který slovně nebo fyzicky narušuje intimní prostor druhých lidí.

Spouštěcím mechanismem útočníka, který si vyhlédne svou oběť, je často snaha agresora si dohánět vlastní pochroumané sebevědomí. To znamená, že cílem šikany je často onen „dobrý pocit" toho, kdo se jí dopouští.

Olej magický Five Finger Grass Anna Riva 10 ml

A právě tento pocit nesmíme útočníkovi dopřát, aby se jeho útoky neopakovaly. Naším úkolem je, aby si agresor odnesl naopak nepříjemný pocit.

Jednoduchým řešením, jak toho docílit, je přeprogramování aurického obalu oběti, pomocí Šamanského oleje Anna Riva Five Finger Grass

Olej magický Odeklínání / Unhexing Anna Riva 10 ml

Tento olej nám pomůže vymazat z okrajů našeho aurického pole energetické shluky našich strachů, obav, pocitů méněcennosti. Ty vzejdou ze stresu při útoku a útočník je z nás velmi dobře vnímá. Olej Five Finger Grass tyto shluky přeprogramuje v pravý opak a ještě k tomu vytvoří v naší auře ochrannou bariéru, která bude pro agresora nepříjemná, pokud se rozhodne útočit.

Pokud je útočníků více, doporučuji k tomuto oleji ještě přidat jedničku mezi sebeobrannými šamanskými oleji Anna Riva Odeklínání. Tento olej se používá k ochraně před velmi silnou negací, nebo útokem větších skupin proti nám. 

šikana

Tyto dva oleje zajistí, aby se veškeré zlo, které útočník vyprodukuje, odrazilo od oběti a vrátilo nazpět k agresorovi. Tato skvělá kombinace je ideální pro školáky, dospělé na pracovišti apod.

Doporučujeme neprozrazovat, že tyto oleje používáme, a nechat si eso v rukávě.

_____________________________________

Přečtěte si více o šamanských olejích Anna Riva

Další články

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení