Nejčastěji hledané

Srdečně vás vítáme, milí návštěvníci

Na těchto stránkách nalezne každý z Vás, pro sebe a své blízké, mnoho užitečných kouzelných prostředků (čarovné prášky, oleje, bylinky, soli, svaté vody, svíčky, šamanské váčky, tyčinky, sošky, čarovné sady a další), které přitahují do Vašeho života lásku, partnera, milence, vášeň, prosperitu, peníze, úspěch, pracovní příležitosti, ochranu, mír, hojnost, energii apod. Jsou určeny pro každého z Vás, neboť byly zhotoveny tak, aby je mohl používat každý, tedy i zcela nezkušený začátečník. U každého čarovného prostředku naleznete jasný a jednoduchý návod, jak jej používat. Naše čarovné prostředky jsou zároveň originálním dárkem k jakékoliv příležitosti.

Současně si Vám v naší Čarovné poradně dovolujeme představit odborníky v různých oborech duchovní práce. Neváhejte se na ně s důvěrou obracet.

Nechť Vám všechny zde uvedené informace a prostředky dopomohou k naplnění Vašich záměrů, snů a tužeb.

AKTUÁLNĚ SE SLEVOU

Novinky

Nejprodávanější

ČAROVNÁ PORADNA

Sára Ráchel Bergmann - Curandera

Sára Ráchel BergmannSára Ráchel pochází z linie žen, které lidé nazývali "čarodějnicemi, šamankami, Bohyněmi, vědmami". Ona sama má ale nejblíže k oslovení Curandera, což v doslovném překladu ze španělštiny znamená šaman – léčitel.

Pomůže Vám v následujících oblastech: Access Bars, Odstranění negativních témat, Konstelace, Kinezioterapie, Healy Resonance, Magické rituály na míru (milostné a vztahové, finanční, zdravotní, odeklínání, exorcismus, spirituální očista) a dalších.

Vede také Brumovickou školu magie. 

ŠAMANSKÁ VIDEOKONZULTACE - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 499,- KČ PRO KLIENTY ČAROVNÉ PORADNY ARAMMAGNUS
Denně v době od 17:30 do 19:15 hodin poskytuji videokonzultace přes WhatsApp nebo Messenger v délce trvání 35 minut, pro Vás za zvýhodněnou cenu. Pomohu Vám s Vašimi aktuálními životními tématy. Více info zde

Více o Sáře

Blanka Čížkovská Magicstar - výklad karet, astrologie, numerologie, bylinky

Blanka Čížkovská MagicstarBlanka Čížkovská Magicstar se odmalička věnuje výkladu tarotu, detailně se zabývá rovněž astrologií, numerologií, Kabalou a dalšími okultními vědami. Znalost lidského těla a působení bylin jsou dalším středobodem jejího zájmu.

Pomůže Vám v následujících oblastech: výklady z karet a poradenství (psaný, telefonický či online výklad, kurzy výkladů z karet), astrologie a numerologie, rituály evropské a lidové magie, léčitelství a práce s amazonskou a evropskou květenou.

VÝKLAD KARET S 50% SLEVOU PRO KLIENTY ČAROVNÉ PORADNY ARAMMAGNUS
Denně od 10:00 do 17:00 se můžete objednat na telefonický výklad z tarotových karet za zvýhodněnou cenu 610,- Kč/60 minut.  
Více info zde

Více o Blance

Milan Gelnar - přední český astrolog

Milan GelnarMilan Gelnar je přední český profesionální astrolog aktivně se zabývající astrologií a esoterickými disciplínami všeobecně více než 40 let.

Více o Milanu Gelnarovi

 

Astrocentrum - osobní horoskopy a konzultace

AstrocentrumASTROCENTRUM je astrologický portál nebulvárního charakteru, který vznikl v roce 2004. Jeho cílem je, aby se astrologie stala součástí každodenního života Vás všech, pomohla Vám rozvinout Váš potenciál a mít spokojenější život.

Nabízíme: osobní horoskop, roční horoskop 2023/2024, tříletý horoskop 2023/2026, astrologické konzultace, telefonické konzultace, astroasistenta, astronavigace koučovací program.

Více o Astrocentru

Miroslava Vořechová - kartářka a terapeutka

Miroslava Vořechová Čarovná poradna ArammagnusMiroslava Kateřina Vořechová je kartářka a terapeutka, pokračovatelka rodu z linie žen, které lidé nazývali čarodějkami, šamankami či vědmami. Sama by o sobě ale spíše řekla, že je pozorovatelkou úžasného zázraku léčení, seberozvoje a uvědomění u svých klientů.

Věnuje se výkladu karet, Theta Healing, Access Bars, SRT, magickým rituálům, kineziologii OneBrain, Regresní terapii a konstelacím.

Více o Miroslavě

Luccie DracoMaga - přírodní magie, práce s energiemi, výklad karet

Luccie DracoMagaLuccie DracoMaga je terapeutka a lektorka využívající přírodní magii a práci s energiemi. Věnuje se i mnoha dalším tématům, rituálům, výkladům karet, run, vnitřnímu dítěti, vnitřní ženě, sebelásce, sebeuzdravení, seberozvoji apod. V práci ji pomáhá řada energetických průvodců, jako jsou například andělé. Nejvíce se však opírá o dračí energie a druidskou moudrost.

Luccii můžete kontaktovat emailem: lucciedracomaga@arammagnus.cz

Více o Luccii

Novinky - nabité od curandery Sáry Ráchel Bergmann

Festivaly

Pozvánka na tradiční duchovní festivaly

Zveme Vás na tradiční duchovně-ezoterické festivaly, na kterých si můžete zakoupit rozmanité ezoterické zboží k Vaší praxi. A zároveň využít služeb nejlepších kartářů, astrologů, šamanů, léčitelů, terapeutů, aromaterapeutů, kteří Vám rádi pomohou s Vašimi životními tématy. 

Miluj svůj život festival  Astrovíkend festival  Festival zdraví Kroměříž

 

Články

28
Únor
2023

Kořen High John the Conqueror – jeho původ a použití v afroamerické lidové magii

Přidáno: 28. 2. 2023 22:43:00

Kořen High John the Conqueror – jeho původ a použití v afroamerické lidové magii Autor: Arammagnus Tento kořen rostliny Ipomoea jalapa, nebo Ipomoea purga, v češtině známý jako Povijnice Počistivá, pochází z Mexika a roste v lesnatých oblastech mexických And. Je hojně využíván v indiánské tradici pro léčebné a šamanské účely, jelikož svému nositeli přináší do života mimo jiné lásku, štěstí, rychlé peníze, zdraví, moc, úspěch a štěstěnu v hazardních hrách.

Čtěte více...

07
Prosinec
2022

Čarovné svíčkové sady - několik čarovných rituálů snadno a rychle

Přidáno: 7. 12. 2022 11:35:22

Čarovné svíčkové sady - několik čarovných rituálů snadno a rychle Autor: Arammagnus Potřebujete do svého života přitáhnout více lásky, vášně, energie, prosperity, peněz, odvahy, štěstí nebo třeba ochrany? Udělejte několik jednoduchých a bezpečných, avšak po tisíciletí praktikovaných a osvědčených čarovných rituálů, k nimž v naší čarovné sadě naleznete veškeré nezbytné speciální ingredience a podrobný návod krok za krokem, vhodný pro každého.

Čtěte více...

23
Listopad
2022

Použití legendárních magických olejů Anna Riva v běžném životě

Přidáno: 23. 11. 2022 07:28:00

Použití legendárních magických olejů Anna Riva v běžném životě Autor: Arammagnus Potřebujete do svého života přitáhnout více lásky, vášně, energie, prosperity nebo třeba štěstí? Chcete k tomu zvolit jednoduchou a bezpečnou přírodní magii, využívající prastaré šamanské receptury? Seznamte se s tradičními magickými oleji Anna Riva, které již po stovky let pomáhají lidem po celém světě naplnit tu lepší verzi jejich osudu.

Čtěte více...

15
Listopad
2022

Magický kořen High John the Conqueror a jeho využití v běžném životě

Přidáno: 15. 11. 2022 10:27:00

Magický kořen High John the Conqueror a jeho využití v běžném životě Autor: Arammagnus Historie rituálního použití různých částí magických bylin v šamanské nebo čarodějnické praxi je stará jako lidstvo samo. Její základní princip spočívá v tom, že určité druhy bylin mají velkou moc ovlivňovat své okolí svou specifickou energií a přizpůsobovat jeho vibrace těm svým.

Čtěte více...

28
Říjen
2022

Návody na rituály s využitím svíčkových magických a voodoo sad

Přidáno: 28. 10. 2022 11:15:00

Autor: Arammagnus Kompletní návody na rituální praxi magie svící, tradičního šamanského rituálu na aktivaci legendárního gris-gris, neboli mojo šamanského váčku, rituálu s magickými přacími fazolemi, legendárního kořene Lucky hand, a dále na rituální praxi Santería.

Čtěte více...

Pokud jsou v tomto obchodě používána prohlášení o jednotlivém zboží, která naznačují určité účinky produktů, je výslovně uvedeno, že tato prohlášení neoznačují žádné účinky ve vědecky zajištěném smyslu. Jedná se o odkazy na používání produktů v tradičním, přeneseném smyslu.

© 2022 Arammagnus s.r.o. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí a šíření článků je bez souhlasu společnosti Arammagnus s.r.o. zakázáno.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení