Zlatý rituál na přilákání peněz, úspěchu a bohatství

Přidáno: 3. 4. 2023 22:15:00

03 Duben 2023

Autor: Arammagnus Úplněk se blíží a do čtvrtečního úplňku máte dost času, vykonat speciální rituál na přitáhnutí hojnosti v podobě toku peněz, bohatství a úspěchu do Vašeho života. Ten jednoduše proveďte tak, že vezmete zelenou figurální svíci Muž/Žena, která představuje Vás. Vezměte velkou jehlu a do svíce směrem od hlavy dolů vyryjte své jméno. Na protilehlou stranu svíce vyryjte své datum narození a na třetí stranu...

Zlatý rituál na přilákání peněz, úspěchu a bohatství

Ten jednoduše proveďte tak, že vezmete zelenou figurální svíci Muž/Žena, která představuje Vás.

Vezměte velkou jehlu a do svíce směrem od hlavy dolů vyryjte své jméno. Na protilehlou stranu svíce vyryjte své datum narození a na třetí stranu vyryjte to, co si přejete - tedy např. ,,velké peníze'', ,,mnoho zakázek'' apod. Do čtvrté strany, protilehlé třetí straně, zabodněte mince 50Kč, 20Kč 10Kč, které jste nejprve zahřáli v troubě nebo nad svíčkou. Mince do svíce umisťujte v rukavicích, ať se nepopálíte, a rozmístěte je po celé délce svíce. Mince však musí být zapíchnuty vždy ve vodorovné poloze hodnotou nahoru, resp. hodnotou ven!

Nyní si vezměte figurální svíci a přiložte si její čelo mezi oči do místa tzv. třetího oka. Zavřete oči a představte si např. sebe na hromadě peněz. Přitom si představujte, že tuto myšlenku vysíláte do figurální svíce.

Poté figurální svíci a zabodnuté mince pomažte vhodným olejem. Pokud toužíte po penězích, tak například Magickým olejem Anna Riva Big Money/Velké Peníze.

Takto pomazanou svíci zaprašte naší specialitou. Tou je Prášek magnetický voodoo Santería zlatý. Tento prášek je doslova nabitý energií peněz, bohatství, úspěchu. Vaše představa vysílaná do svíce byla programem a energie tohoto prášku dodá Vašemu rituálu velkou moc.

Poté svíci zapalte a nechte na bezpečném místě dohořet. Svíci zásadně nesfoukávejte. V krajním případě ji uhaste zhášedlem.

Zbytek zlatého prášku si dobře uschovejte, protože Vám poslouží k nabití jakéhokoliv dřevěného, kovového nebo kamenného šperku. Stačí, když na talířek nasypete špetku tohoto prášku a položíte na něj šperk, který chcete nabít, a necháte jej nabíjet do rána. Ráno už šperk přitahuje do Vašeho života peníze, bohatství a úspěch.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení