Návody na rituály s využitím svíčkových magických a voodoo sad

Přidáno: 28. 10. 2022 11:15:00

28 Říjen 2022

Autor: Arammagnus Kompletní návody na rituální praxi magie svící, tradičního šamanského rituálu na aktivaci legendárního gris-gris, neboli mojo šamanského váčku, rituálu s magickými přacími fazolemi, legendárního kořene Lucky hand, a dále na rituální praxi Santería.

V níže uvedených odkazech naleznete kompletní návody na rituální praxi magie svící, tradičního šamanského rituálu na aktivaci legendárního gris-gris, neboli mojo šamanského váčku, rituálu s magickými přacími fazolemi, nebo legendárního kořene Lucky hand. Díky kombinaci těchto magických disciplín, v návaznosti na konkrétní složení sady, přivolá praktik, žena či muž, do svého života žádoucí změny v té oblasti, které se konkrétní sada věnuje. Těchto sad je celkem jedenáct a pokrývají většinu základních potřeb a tužeb praktika.

Sada magická Láska / Love Arammagnus
Sada magická Zdraví / Health Arammagnus

Sada magická Peníze / Money Arammagnus
Sada magická Úspěch / Success Arammagnus
Sada magická Splnění přání / Wish Fulfillment Arammagnus
Sada magická Ochrana / Protection Arammagnus
Sada magická Zapuzovací / Banishment Arammagnus
Sada magická Odvaha / Courage Arammagnus
Sada magická Plodnost / Fertility Arammagnus
Sada magická Energie / Energy Arammagnus
Sada magická Mír s tebou / Peace with You Arammagnus

Dále zde naleznete kompletní návody na rituální praxi Santería, která vychází z prastarých afrických náboženství, která vykrystalizovala na Kubě v komplexní a velmi mocný náboženský systém, který zůstal živý a plně funkční až do dnešních dnů. V jeho praxi jsou uctíváni prastaří afričtí Bohové a Bohyně Orishové (čteno „Oryšové"), kteří duchovně vedou a učí své věřící. Zároveň jsou jim nápomocní v jejich životních situacích, tedy poskytují jim všechny základní potřeby pro jejich šťastný a plnohodnotný život.

Každému Orishovi náleží správa nad určitou oblasti lidského, ale i zvířecího a rostlinného života. Pomocí těchto sad praktik pracuje se svící, vykuřovadlem a olejem, které jsou danému Orishovi zasvěceny. Výsledkem je navázání kontaktu s konkrétním Orishou a případná prosba o pomoc v dané oblasti. Obrovskou výhodou tohoto náboženského systému je fakt, že praktik po navázání kontaktu s daným Orishou může, chce-li, pokračovat praxí tzv. úlitby, ve které svého Orishu žádá o pomoc v dané oblasti a za to mu poskytne pokrm, či vhodnou sladkost.

Devět těchto sad náleží konkrétnímu Orishovi, ta desátá je zasvěcena sedmi z nich a používána je pouze v krajních situacích. Tyto rituály byly uzpůsobeny evropským podmínkám, aby bylo dosaženo co nejlepšího spojení s danými Orishi.

Sada voodoo Orisha Elegua Arammagnus
Sada voodoo Orisha Chango Arammagnus
Sada voodoo Orisha Obatala Arammagnus
Sada voodoo Orisha Ogun Arammagnus
Sada voodoo Orisha Ochosi Arammagnus
Sada voodoo Orisha Orunla Arammagnus
Sada voodoo Orisha Oshun Arammagnus
Sada voodoo Orisha Oya Arammagnus
Sada voodoo Orisha Yemaya Arammagnus
Sada voodoo Orisha Sedm Afrických Sil / Seven African Powers Arammagnus

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení