Sada magická Mír s tebou / Peace with You Arammagnus

Sada magická Mír s tebou / Peace with You Arammagnus

SLEVA

Pro vnitřní klid a mír v duši, pro navození mírumilovné atmosféry ve vašem domově, pro odstranění konfliktů a hádek.

950 Kč s DPH

1100 Kč s DPH Sleva 150 Kč

Import kód: 5021

Výrobce: Arammagnus

Pro vnitřní klid a mír ve vaší duši, pro navození mírumilovné atmosféry ve vašem domově, pro odstranění konfliktů a hádek.

V sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience, pro kompletní čarovný rituál k získání vnitřního klidu v sobě a ve svém okolí.

Výhodou této sady je fakt, že obsahuje nástroje ke třem typům magie, a to k magii svící, rituálu s přacími fazolemi a šamanské praxi, a navíc aplikaci magického oleje. Kombinací těchto čtyř technik se zvyšuje rozsah moci praktikovy.

Anebo si rovnou zakupte hotový rituál od profesionálky Blanky Magicstar.

Obsah sady a návod k použití:

 • 1x Plátno oltářní bez potisku bílé, rozměry 45 x 45 cm, materiál 50 % bavlna, 50 % polyester, pratelné na 40 °C - slouží jako barevný podklad pod svíčkový rituál.
 • 1x Svíčka celobarevná bílá, z celobarevného parafínu, rozměry 18 cm x 2,2 cm,
 • 1x Svíčka celobarevná tmavě modrá, z celobarevného parafínu, rozměry 18 cm x 2,2 cm - obě svíce jsou posvěcené a vyčištěné, vhodné k rituálu posilujícímu vnitřní klid a mír v duši, navozujícímu harmonické partnerské nebo rodinné vztahy.
 • 1x Olej magický Radost ze života / Joy of Life Arammagnus 5 ml - na pomazání svíčky, čímž se zesiluje účinek rituálu. Dále jako parfém na tělo (ideálně na spánky, čelo a solar) a na pomazání běžných předmětů užívaných praktikem.
 • 1x Přací fazole / Wishing Beans Arammagnus sáček 3 kusy v červeném sametovém sáčku 8 x 5 cm - slouží svému majiteli ke splnění libovolného přání. Po té, co praktik přací fazoli impregnuje (napustí, nabije) svým přáním, ji zakope do země. Pro zesílení účinku lze fazoli před zakopáním pomazat magickým olejem Olej magický Přací / Mojo Wishing Anna Riva.
 • 1x Mojo šamanský váček Mír / Peace Arammagnus - který obsahuje vhodnou magickou runu, magické bylinky a vhodný kámen, které svému nositeli přinášejí vnitřní klid a mír do duše. Také odstraňují konflikty a hádky. Tento mojo šamanský váček je již posvěcený a nabitý.
 • Návod na použití.
 • Sada je zabalena v černé dárkové kartonové krabičce 22 x 15 x 6 cm. 

Zde uvádíme návod na rituály k získání vnitřního klidu v sobě a ve svém okolí, kterými bude praktik - žena či muž - usilovat o klid a mír v duši, navození mírumilovné atmosféry ve svém domově a o odstranění konfliktů a hádek.

1) Magie svící – Rituál k přivolání sil klidu, míru a harmonie

Postup:

 1. Praktik rozloží v pondělí, při přibývání luny, na nějakém klidném místě (stolku, komodě, v rohu místnosti) bílý oltářní ubrousek. Na ten položí mělký bílý talířek nebo kovový tácek. 
 2. Praktik uchopí nejprve bílou celobarevnou svíci, která má v tomto rituálu úlohu přivolat síly míru, klidu a harmonie, a vyryje do ní jehlou svůj záměr. To učiní tak, že si svíci symbolicky rozdělí na čtyři strany. Na jednu stranu vyryje své křestní jméno, na opačnou stranu své datum narození. Na třetí stranu vyryje svůj záměr, tedy např. "Klid, mír, harmonie". Na čtvrtou stranu vyryje, kam svůj záměr směřuje, tedy např. "V mé duši", nebo "V mém vztahu" apod.
 3. Praktik uchopí tmavě modrou celobarevnou svíci, která má v tomto rituálu úlohu propojit vědomí praktika s jeho vnitřním klidem a spokojeností, a opět do ní vyryje jehlou svůj záměr. To opět učiní tak, že si svíci symbolicky rozdělí na čtyři strany. Na jednu stranu vyryje své křestní jméno, na opačnou stranu své datum narození. Na třetí stranu vyryje svůj záměr, tedy např. "Otevři můj klid, spokojenost".
 4. Poté praktik, držíce nejprve bílou svíci v aktivní ruce (viz dále), hledíce na ni, představuje si sebe nebo ty, jichž se jeho přání týká, v kuželu bílého světla, které proudí zeshora a naplňuje jejich bytosti od korunní čakry, tj. od temene hlavy, postupně až dolů k chodidlům. Při tom prožívá pocit míru, klidu apod. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně.
 5. Poté praktik, držíce nyní tmavě modrou svíci v aktivní ruce (viz dále), hledíce na ni, představuje si, že se v něm otevírá jeho vnitřní klid, mír, spokojenost, se kterými splývá a zažívá při tom propojení s těmito kvalitami. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně.
 6. Poté praktik potře obě svíce magickým olejem Olej magický Radost ze života / Joy of Life Arammagnus a postaví ji na talířek/tácek doprostřed oltářního ubrousku. Obě svíce zapálí (ideální dobou pro zapálení je období od půlnoci do východu slunce) a nechá je bez přerušení dohořet.

2) Přací fazole - rituál ke splnění přání 

 1. Praktik uchopí aktivní rukou jednu ze tří fazolí a hledíce na ni, představuje si sebe nebo ty, jichž se jeho přání týká, v kuželu bílého světla, které proudí zeshora a naplňuje jejich bytosti od korunní čakry, tj. od temene hlavy, postupně až dolů k chodidlům. Při tom prožívá pocit míru, klidu apod.
 2. Následně praktik fazoli zakope do země.
 3. Totéž praktik provede hned následující den se druhou fazolí.
 4. A další následující den provede praktik totéž se třetí fazolí.

Následně pak živel země do sebe absorbuje praktikovo přání z fazole a realizuje jej.

Pro zvýšení účinku rituálu praktik vždy před zakopáním potře fazoli magickým olejem Olej magický Přací / Mojo Wishing Anna Riva (najdete v naší nabídce).

3) Mojo šamanský váček – aktivace

Mojo váčky, nazývané též gris-gris, pochází z Voodoo, ale byly běžné i v naší kultuře. Všechny ingredience mojo šamanského váčku (magická runa, magické bylinky a kámen) jsou posvěceny a nabity.

Postup:

 1. Praktik naplní váček jeho součástmi – bylinkami, kamenem, runou.
 2. Aby praktik váček personalizoval/zosobnil, vloží do něj několik svých vlasů, nehtů nebo svou fotografii.
 3. Potom praktik váček očistí, což udělá tak, že jej buď přidrží nad vykuřovadlem nebo magickou vonnou tyčinkou (praktik může použít např. tyčinky vonné magické Anna Riva z naší nabídky), nebo pokropí slanou vodou. Představí si, že vše negativní a rušivé z mojo váčku zmizí.
 4. Ihned poté praktik váček nabije. To udělá tak, že váček sevře mezi oběma dlaněmi, které přiloží ke své hrudi, jako kdyby se modlil. Pak na váček dýchá, a při tom směřuje svoje myšlenky a přání požadovaným směrem. Následně vysloví kouzlo: „Svár a hněv by měly přejít, zůstanu v klidu a radosti. Permanentní válku jsem nechal být, takže mám kolem sebe jen mír."

Takto nabitý váček nyní přitahuje události, které si praktik přál. Aby kouzlo zůstalo zachováno, je nutné zajistit, aby se nikdo jiný než praktik váčku nedotknul, nebo jej dokonce neotevřel. Pokud se to stane, je nutné váček znovu zasvětit.

Pro zesílení účinku celého váčku do něj praktik může přidat 1 kus Kořene Lucky hand (najdete v naší nabídce) – toto může učinit jak na začátku aktivace váčku, nebo kdykoliv dodatečně.

Mojo váček může praktik nosit v kapse, pověsit jej na vhodné místo, nebo umístit pod polštář. Váčky je potřeba personalizovat, čistit a nabíjet v pondělí při dorůstání luny.

4) Olej magický - použití

Magický olej Radost ze života / Joy of Life Arammagnus, který je součástí této sady, dále používejte:

 • jako parfém na tělo (ideálně na spánky, čelo a solar),
 • na pomazání předmětů, které v běžném životě užíváte - nejlépe obuv, židle, nohy či hrany postele, kde spíte apod.,
 • do aromalampy,
 • na pomazání rituálních předmětů a polodrahokamů.

Touto praxí praktik přitahuje do svého života síly, které v něm dané vlastnosti, tedy klid, mír, rovnováhu, spokojenost, kontinuálně posilují.

Upozornění : Při používání všech magických olejů na tělo jako parfém může dojít u citlivějších osob, alergiků, k alergické reakci na obsažené přírodní esenciální oleje, které jsou součástí těchto olejů. Z tohoto důvodu doporučujeme si olej nejprve vyzkoušet, zda nedojde k alergické reakci, například na malou plochu na hřbetu ruky.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení