Sada magická Energie / Energy Arammagnus

Sada magická Energie / Energy Arammagnus

* Dočasně vyprodáno * Nabíjí vás novou silou. Zvedá vaši hladinu vitality nahoru.

Import kód: 5020

Výrobce: Arammagnus

* Dočasně vyprodáno *

Nabíjí vás novou silou. Zvedá vaši hladinu vitality nahoru.

V sadě najdete všechny potřebné nástroje a ingredience, pro kompletní čarovný rituál k získání nové síly a posílení vitality.

Výhodou této sady je fakt, že obsahuje nástroje ke třem typům magie, a to k magii svící, rituálu s přacími fazolemi a šamanské praxi, a navíc aplikaci magického oleje. Kombinací těchto čtyř technik se zvyšuje rozsah moci praktikovy.

Obsah sady a návod k použití:

 • 1x Plátno oltářní s pentagramem červené, rozměry 45 x 45 cm, materiál 50 % bavlna, 50 % polyester, pratelné na 40 °C - slouží jako barevný podklad pod svíčkový rituál.
 • 1x Svíčka celobarevná červená, z celobarevného parafínu, rozměry 18 cm x 2,2 cm - posvěcená a vyčištěná červená svíce, vhodná k rituálu, který slouží k posílení své osobní síly a doplnění vitality.
 • 1x Olej magický Dračí krev / Dragon´s Blood Anna Riva 10 ml - na pomazání svíčky, čímž se zesiluje účinek rituálu. Dále pro nanášení na tělo jako parfém, kde slouží jako prostředek proti energetickým upírům a jiným negativním vlivům. V neposlední řadě na pomazání běžných předmětů užívaných praktikem. 
 • 1x Přací fazole / Wishing Beans Arammagnus sáček 3 kusy v červeném sametovém sáčku 8 x 5 cm - slouží svému majiteli ke splnění libovolného přání. Po té, co praktik přací fazoli impregnuje (napustí, nabije) svým přáním, ji zakope do země. Pro zesílení účinku lze fazoli před zakopáním pomazat magickým olejem Olej magický Přací / Mojo Wishing Anna Riva.
 • 1x Mojo šamanský váček Energie / Energy Arammagnus - který obsahuje vhodnou magickou runu, magické bylinky a vhodný kámen, které svému nositeli pomohou k navýšení osobní síly, posílení vitálních sil, zajišťujících pevné zdraví. Tento mojo šamanský váček je již posvěcený a nabitý.
 • Návod na použití.
 • Sada je zabalena v černé dárkové kartonové krabičce 22 x 15 x 6 cm. 

Zde uvádíme návod na rituály k posílení osobní síly a posílení vitálních sil, zajišťujících pevné zdraví a kterými bude praktik - žena či muž - usilovat o energii a vitalitu.

1) Magie svící – Rituál k získání energie, síly a vitality

Postup:

 1. Praktik rozloží v úterý, při přibývání luny, na nějakém klidném místě (stolku, komodě, v rohu místnosti) červený oltářní ubrousek s pentagramem. Na ten položí mělký bílý talířek nebo kovový tácek. 
 2. Praktik uchopí červenou celobarevnou svíci a vyryje do ní jehlou svůj záměr. To učiní tak, že si svíci symbolicky rozdělí na čtyři strany. Na jednu stranu vyryje své křestní jméno, na opačnou stranu své datum narození a na další stranu svůj záměr. Tedy například ,,Nová energie'', nebo "Navyš mou vitalitu" apod.
 3. Poté praktik, držíce svíci v aktivní ruce (viz dále), hledíce na ni, představuje si své splněné přání - tím je myšleno např. obraz sebe s velkou vitalitou v těle, plný energie. Správnou ruku praktik zvolí takto: Žena pravák má aktivní levou ruku a pasivní pravou ruku. Muž pravák naopak. Leváci to mají opačně.
 4. Poté praktik potře svíci magickým olejem Olej magický Dračí krev / Dragon´s Blood Anna Riva a postaví ji na talířek/tácek doprostřed oltářního ubrousku. Svíci zapálí (ideální dobou pro zapálení je období od východu slunce do západu slunce) a nechá ji bez přerušení dohořet.

2) Přací fazole - rituál ke splnění přání 

 1. Praktik uchopí aktivní rukou jednu ze tří fazolí a hledíce na ni, představuje si sebe bez daného problému (např. sebe s velkou energií a silou a překypujícího vitalitou).
 2. Následně praktik fazoli zakope do země.
 3. Totéž praktik provede hned následující den se druhou fazolí.
 4. A další následující den provede praktik totéž se třetí fazolí.

Následně pak živel země do sebe absorbuje praktikovo přání z fazole a realizuje jej.

Pro zvýšení účinku rituálu praktik vždy před zakopáním potře fazoli magickým olejem Olej magický Přací / Mojo Wishing Anna Riva.

3) Mojo šamanský váček – aktivace

Mojo váčky, nazývané též gris-gris, pochází z Voodoo, ale byly běžné i v naší kultuře. Všechny ingredience mojo šamanského váčku (magická runa, magické bylinky a kámen) jsou posvěceny a nabity.

Postup:

 1. Praktik naplní váček jeho součástmi – bylinkami, kamenem, runou.
 2. Aby praktik váček personalizoval/zosobnil, vloží do něj několik svých vlasů, nehtů nebo svou fotografii.
 3. Potom praktik váček očistí, což udělá tak, že jej buď přidrží nad vykuřovadlem nebo magickou vonnou tyčinkou (praktik může použít např. tyčinky vonné magické Anna Riva z naší nabídky), nebo pokropí slanou vodou. Představí si, že vše negativní a rušivé z mojo váčku zmizí.
 4. Ihned poté praktik váček nabije. To udělá tak, že váček sevře mezi oběma dlaněmi, které přiloží ke své hrudi, jako kdyby se modlil. Pak na váček dýchá, a při tom směřuje svoje myšlenky a přání požadovaným směrem. Následně vysloví kouzlo: „Doba bezmoci skončila. Energie stoupá, jsem připraven, dát všechnu svou sílu navždy pro dobro všech a pro svůj život."

Takto nabitý váček nyní přitahuje události, které si praktik přál. Aby kouzlo zůstalo zachováno, je nutné zajistit, aby se nikdo jiný než praktik váčku nedotknul, nebo jej dokonce neotevřel. Pokud se to stane, je nutné váček znovu zasvětit.

Pro zesílení účinku celého váčku do něj praktik může přidat 1 kus Kořene Lucky hand (najdete v naší nabídce) – toto může učinit jak na začátku aktivace váčku, nebo kdykoliv dodatečně.

Mojo váček může praktik nosit v kapse, pověsit jej na vhodné místo, nebo umístit pod polštář. Váčky je potřeba personalizovat, čistit a nabíjet v úterý, při přibývání luny.

4) Olej magický - použití

Magický olej Dračí krev / Dragon´s Blood Anna Riva, který je součástí této sady, dále používejte:

 1. Na pomazání svého těla - pokud máte pocit, že vám někdo či něco krade energii, pak pomazávejte zátylek, boční strany krku, solar plexus. Při působení negativních vlivů a sil pomazávejte zátylek, prostředek hrudníku, solar plexus a plosky chodidel. 
 2. Na pomazání předmětů, které v běžném životě užíváte - nejlépe obuv, kancelářská židle, nohy či hrany postele, kde spíte apod.
 3. Dále olej používejte do aromalampy a na pomazání rituálních předmětů a polodrahokamů.

Touto praxí praktik do svého života kontinuálně přitahuje vitalitu, energii a síly života.

Upozornění : Při používání všech magických olejů na tělo jako parfém může dojít u citlivějších osob, alergiků, k alergické reakci na obsažené přírodní esenciální oleje, které jsou součástí těchto olejů. Z tohoto důvodu doporučujeme si olej nejprve vyzkoušet, zda nedojde k alergické reakci, například na malou plochu na hřbetu ruky.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení