Použití legendárních magických olejů Anna Riva v běžném životě

Přidáno: 23. 11. 2022 07:28:00

23 Listopad 2022

Autor: Arammagnus Potřebujete do svého života přitáhnout více lásky, vášně, energie, prosperity nebo třeba štěstí? Chcete k tomu zvolit jednoduchou a bezpečnou přírodní magii, využívající prastaré šamanské receptury? Seznamte se s tradičními magickými oleji Anna Riva, které již po stovky let pomáhají lidem po celém světě naplnit tu lepší verzi jejich osudu.

Použití legendárních magických olejů Anna Riva v běžném životě

Magie, stejně jako lidové léčitelství, je založena na hermetickém pravidlu „podobné přitahuje/léčí podobné". Toho využívaly i indiánské národy, podle jejichž prastarých šamanských receptur jsou dodnes vyráběny magické oleje značky Anna Riva.

Tyto oleje jsou vyrobeny ze speciálních tradičních ingrediencí, které mají stejnou vibraci (energii) jako situace, kterou potřebujeme do svého života přitáhnout. Pokud tyto oleje používáme jako parfém, na pomazání těla či předmětů denního života, měníme tím vibrace (energii) našeho aurického obalu. Díky tomu pak do své blízkosti přitahujeme lidi, jejichž aurický obal vibruje stejným způsobem, a události, které mají stejnou vibraci.

Magické oleje, stejně jako ostatně všechny magické prostředky, Vám samozřejmě nemohou splnit nemožné. Lidský osud sestává z předem daných variant průběhu, a v reálu se nakonec vyvíjí podle rozhodování a jednání konkrétního člověka. Použitím těchto olejů se změní naše vibrace (energie), a tedy i náš nevědomý přístup k řešení životních situací a jejich vývoj, a to námi zvoleným žádoucím směrem – podle toho, jaký magický olej jsme zvolili.

Díky tomu jsou oleje Anna Riva schopné dosáhnout žádoucích účinků v jakékoliv oblasti lidského života.

V praxi to znamená, že při intenzivním užití těchto olejů tomu, kdo je správně užívá, doslova spadnou klapky z očí a začne vidět to, co před tím neviděl. Možnosti, které dříve neviděl, nebo chyby, které doposud neustále opakoval. To s sebou nese změnu postojů v sobě, k sobě a k okolí. S touto změnou přichází i již zmíněná změna vyzařování v našem energetickém obalu, kterou nevědomky registruje každá živá bytost.

Rychlost nebo sílu změn můžeme ještě dále umocnit vhodným magickým rituálem - například magií svící.
Obrovskou výhodou magických olejů Anna Riva je jejich snadné použití, které zvládne každý člověk, neznalý jakýchkoliv magických či čarodějnických praktik. Oleje použijte jako parfém, pomažte si jím tělo na vhodných místech, nakapejte si jej do koupele. Pomazávejte s ním také vše, s čím přijdeme běžně denně do styku – tzn. boty, šperky, kabelky apod. Velmi zdatně čistí, nebo jiným způsobem upravují prostor našeho domova či naší práce, pokud je aplikujete do aromalampy, na nábytek, židle, pracovní stůl, kliky u dveří apod.

Užívají se rovněž k posílení rituálu v magii svící, kde se vhodným olejem pomazávají rituální svíce, pergamen, na kterém je napsáno přání, či záměr, nebo fotografie ovlivňované osoby, místa apod. Dále je můžeme použít pro posílení moci rituálních předmětů.

Receptury magických olejů Anna Riva lze rozdělit do několika základních skupin:

  • Milostné oleje, přinášející do našeho života lásku, něhu, vášeň, erotiku, kterými může kdokoliv přivolat do svého života milovaného člověka, partnera, milence apod. Slouží zároveň k udržení a oživení jíž existujících manželských, partnerských a samozřejmě i mileneckých svazků. Některé z milostných olejů slouží k odpoutání se od bývalého partnera a k překonání rozchodu. Používají se jako parfém, nebo se s nimi pomazávají speciální místa na těle před seznamovací schůzkou, při milování apod. Některé se nenápadně nanáší na tělo žádoucí osoby.
  • Jsou zde receptury k vytvoření mírumilovné a nekonfliktní domácí atmosféry, které pomáhají odstraňovat spory, hádky, oddálení partnerů, které se kromě jiného aplikují do aromalampy, zvlhčovacích nádob na radiátorech apod.
  • Dále magické oleje přinášející prosperitu, bohatství, hojnost a blahobyt, štěstí v loterii, hazardních hrách. Zde se pomazávají peněženky, pokladny, rohy bankovek, výpisy z účtů, kupní smlouvy, darovací smlouvy apod.
  • Magické oleje přitahující do našeho života nové pracovní příležitosti, povýšení, úspěch v podnikání, nové zakázky. S nimi si například pomazáváme ruce, když jdeme na pracovní schůzku či pohovor.
  • Ochranné a zapuzovací oleje, které nás chrání před negativními vlivy lidí, kteří na nás nemyslí v dobrém, nepřejí nám apod., stejně tak před kletbami, zlořečením, uhranutím, černou magií, negativními silami a entitami. Zde se pomazávají na specifických místech na těle, která jsou vstupní branou pro tyto nečisté síly a vlivy.
  • Naleznete zde také receptury používané při soudních sporech či procesech, kterými se pomazávají soudní dokumenty, nebo se použijí jako parfém při soudním líčení.
  • Speciální receptury, které slouží ke splnění přání, snů, posílení kouzel, magických schopností, koncentrace, vůle, učení, intuice, posvěcení předmětů, oltářů, navázání kontaktu s anděli, strážnými duchy, průvodci, předky apod. Každý s těchto olejů má své specifické způsoby užití.

Na našich webových stránkách je u každého oleje uveden popis účinků a návod ke specifickému použití každého jednotlivého oleje.

Oleje velmi zajímavě a intenzivně voní, ovšem jen po omezenou dobu. Jejich vůně je sice krásným průvodním jevem, avšak ve skutečnosti nepříliš podstatným z hlediska funkčnosti olejů. Oleje působí do té doby, dokud jsou v prostoru/na Vaší pokožce přítomny - čili dokud je nesmyjete, nevyvětráte apod.

Přeji Vám všem, abyste našli ten správný olej, který vám pomůže prozřít, najít a otevřít dveře do jiné reality Vašeho života.

Arammagnus Veneficus

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení