Magický kořen High John the Conqueror a jeho využití v běžném životě

Přidáno: 15. 11. 2022 10:27:00

15 Listopad 2022

Autor: Arammagnus Historie rituálního použití různých částí magických bylin v šamanské nebo čarodějnické praxi je stará jako lidstvo samo. Její základní princip spočívá v tom, že určité druhy bylin mají velkou moc ovlivňovat své okolí svou specifickou energií a přizpůsobovat jeho vibrace těm svým.

Magický kořen High John the Conqueror a jeho využití v běžném životě

Historie rituálního použití různých částí magických bylin v šamanské nebo čarodějnické praxi je stará jako lidstvo samo. Její základní princip spočívá v tom, že určité druhy bylin mají velkou moc ovlivňovat své okolí svou specifickou energií a přizpůsobovat jeho vibrace těm svým. Tyto vibrace mají však výjimečnou skladbu, která odpovídá konkrétním kvalitám, které se v běžném životě každého člověka projevují jako žádoucí situace. Z těchto bylin se pak používají některé jejich části přímo v rituální praxi, která pak naplňuje v životě praktikujícího konkrétní přání a tužby. Určité druhy magických bylin jsou ale tak silné, že je stačí pouze nosit při sobě ve vhodně barevném sáčku, aniž by bylo potřeba s nimi rituálně pracovat. V naší evropské tradici se dodnes dochovaly některé z nich, například kořen mandragory lékařské, neboli pokřínu.

My vám dnes v tomto příspěvku představíme jednu z těchto velmi silných magických bylin, konkrétně kořen. Jedná se o kořen vysokého Jana Dobyvatele, neboli High John the Conqueror, který svému nositeli přináší do života lásku, štěstí, rychlé peníze, zdraví, moc, úspěch a štěstěnu v hazardních hrách. Tento kořen se nosí při sobě v červeném bavlněném nebo sametovém sáčku. Jeho moc dá posílit tak, že do sáčku k magickému kořenu přidáme pár svých vlasů nebo nehtů a buď pravidelně, nebo občas ráno lehce pomažeme vhodným magickým olejem Anna Riva. Například magický olej Anna Riva Love me / Miluj mě, Irresisstible / Neodolatelný, Fast money / Rychlé peníze. Záleží na tom, kterou kvalitu kořene si přejeme k sobě přivolat.

Kořen High John the Conqueror, včetně červeného sametového sáčku, u nás zakoupíte zde:
https://www.arammagnus.cz/p-253/koren-high-john-the-conqueror-arammagnus-v-cervenem-sametovem-sacku

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení