Svíce magická knoflíková 7denní černá

Svíce magická knoflíková 7denní černá

K odstranění kletby, zlořečení, svázání negativních vlivů apod.

180 Kč s DPH

Import kód: 3031

Výrobce: Arammagnus

K odstranění kletby, zlořečení, svázání negativních vlivů apod. Zrušení většiny kouzel. Vykázání zlých duchů. Ochranná magie.

Podívejte se na návod k použití magických svící.

Tip na jednoduchý rituál: Pod svíci vložíme kousek pergamenu, na který napíšeme daný záměr či přání. Olejem, vhodným k zamýšlenému záměru, pomažeme první dílek svíčky a svíci zapálíme. Po odhoření prvního dílku svíci uhasíme zhášedlem (svíci nikdy nesfoukáváme) a stejným způsobem pokračujeme následující dny – každý další den pomažeme olejem další díl svíce a necháme jej odhořet. Celkem tedy svíci budeme pálit po 7 po sobě jdoucích dnů bez přerušení, až do jejího úplného vyhoření. Poté pergamen se zbytky svíce zakopeme do země.

Celobarevná parafínová svíce, zhotovená rituálním způsobem.

Výška cca 18 cm.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení