Letní technická přestávka tohoto eshopu ve dnech 15.7.-29.7.2024

Od pondělí 15.7. do pondělí 29.7.2024 je provoz našeho eshopu z důvodu letní technické přestávky dočasně přerušen. I nadále si můžete naše produkty přes eshop objednávat. Objednávku Vám vždy e-mailem potvrdíme. Vaši objednávku Vám však odešleme v úterý 30.7.2024. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezké léto!

SANTERIA Magický prášek Dokonalý manžel / POLVO ESPOSO CUMPLIDOR 18 g

SANTERIA Magický prášek Dokonalý manžel / POLVO ESPOSO CUMPLIDOR 18 g

SANTERIA - MIN. OBJEDNÁVKA 1.500 Kč

* Skladem 2 kusy *

165 Kč s DPH

Import kód: 5313

Tento produkt patří do skupiny produktů SANTERIA, které jsou určeny pro žáky a praktiky santerijské praxe.
Tento produkt si můžete objednat pouze tehdy, pokud si ze skupiny produktů SANTERIA objednáte v celkové minimální výši 1.500,- Kč.
Produkty SANTERIA jsou označeny slovem "SANTERIA" na začátku názvu produktu.
Tyto produkty bohužel nezasíláme do zahraničí - s výjimkou žáků Brumovické školy magie. Prosíme, jste-li tímto žákem, uveďte tuto skutečnost do poznámky k objednávce.

-----------------------------------------------------------

Tato řada magických prášků se používá pro rituální praxi Santería a funguje na energetické úrovni.

Použijte jej v rituálech Santería. Pro obnovení vztahu, nebo přilákání vyhlédnutého protějšku. Do červeného sáčku vložte společnou fotografii a posypte ji tímto práškem.

Hmotnost: 10 - 25 g (Bohužel přesnou gramáž nejsme schopni upřesnit. Prášky jsou baleny ručně a u jednotlivých balení se hmotnost výrazně liší.)

Neužívat vnitřně ani zevně.

Distributor: Karma

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení