Hůlka voodoo Oshun Veves dřevěná

Hůlka voodoo Oshun Veves dřevěná

Hůlka je posvěcená a připravená k nabití mocí.

690 Kč s DPH

Import kód: 4701

Výrobce: Arammagnus

* Skladem 1 kus, další na objednání *

Dřevěná, ručně vyrobená hůlka s kohoutími péry z živého kohouta (kohoutek zůstal na živu), se signaturou Bohyně Oshun.

Každá hůlka je originál. Odchylky ve tvaru, velikosti a barvě jsou proto možné.

Délka cca 63 cm, průměr 3 cm.

Na tomto místě bychom rádi podotkli, že péra z živého kohouta mají obrovskou moc, stejně jako magická hůl ze živého stromu. Hůlka je posvěcená a připravená k nabití mocí. Doporučujeme před nabitím pomazat oba konce hůlky kapkou oleje Voodoo Orisha Oshun. Hůlka se pak stává prodlouženou rukou Bohyně Oshun, skrze svého oungana/houngana, nebo mambo/manbo.

Vzhledem k tomu, že se jedná o profesionálně vyrobený, plně funkční silový nástroj, doporučujeme s ní pracovat jen těm praktikům, kteří to s Orisha Oshun myslí opravdu vážně. Ostatně, africké náboženské a magické praktiky patří vedle těch egyptských k těm nejmocnějším. Rozhodně to není zábava na víkendový workshop. Zároveň bychom rádi varovali kohokoliv, kdo by chtěl takový předmět bezdůvodně ničit, nebo záměrně poškozovat. Dopadli byste hodně špatně!

Oshun (čtěno „Ošůn“, v původní jorubštině „Ósun“) je africkou Bohyní lásky, rozkoše, manželství a peněz. Vládne sladkým vodám. Její oblíbenou obětinou jsou dýně plněné medem, které však musí být obětujícím ochutnány před samotnou obětí! Pokud by se tak nestalo, dopustili byste se urážky. A urazit Bohyni Orisha Oshun se nevyplácí. Těžko se pak usmiřuje. Dále jsou vhodnou obětinou medové koláčky, pomeranče, mandle, sladké brambory a víno (myšleno alkoholický nápoj).

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení