Pracovník Světla

Přidáno: 17. 3. 2024 22:38:00

17 Březen 2024

Autor: Astrocentrum.cz Pracovník Světla se definuje jako člověk, který pracuje pro dobro a zmírňuje následky zla. Světlo je zde míněno jako vesmírná energie, vyšší vědomí, láska. Kabala používá termín Světlo pro energii Stvořitele. Pracovníci Světla přicházejí, aby pomohli pozvednout vědomí dalších lidí a proměnili temnotu ve světlo.

Pracovník Světla

Pracovník Světla se definuje jako člověk, který pracuje pro dobro a zmírňuje následky zla. Světlo je zde míněno jako vesmírná energie, vyšší vědomí, láska. Kabala používá termín Světlo pro energii Stvořitele. Pracovníci Světla přicházejí, aby pomohli pozvednout vědomí dalších lidí a proměnili temnotu ve světlo.

Pracovat s energií Světla znamená ji nejdříve rozpoznat, přijmout ji a udělat z ní součást vědomé reality. U některých lidí k procesu poznání dochází postupně, u jiných pracovníků Světla dojde vlivem vnějších událostí k náhlému duchovnímu probuzení a uvědomění si, kdo jsou a co sem přišli udělat. Další fází je podporovat Světlo a pomáhat druhým, aby dělali totéž.

Být pracovníkem Světla je životním úkolem mnoha lidí. Často si ani neuvědomují, že pracují pro Světlo. Většina lidí není vychovávána s vědomím, že jsou pracovníci Světla. Někteří rozpoznají, že mají takový úkol, ale přesto žijí mimo centrum pozornosti a jen svému okolí zprostředkovávají poznání a moudrost.

Charakteristiky pracovníků Světla:
Pracovníci Světla jsou citlivější a prostupnější než další lidé. Mají vyšší frekvenci vnímání. Jsou to lidé, kteří jsou přístupnější tomu, co není racionální. Hodně spoléhají na svůj instinkt. Dokáží dobře vnímat pocity a myšlenky druhých lidí a rozpoznají, kdy někdo něco skrývá nebo lže. Jejich intuice jim pomáhá při rozhodování. Pracovníci světla mají silnou empatii. Jsou laskaví, jemní a soucitní. Dokáží rozpoznat bolest druhých a pomáhají jim, aby se cítili lépe.

Astrocentrum.cz

Pracovníci Světla mohou být:

Vizionáři
Jsou to lidé, kteří udávají trendy a jsou schopni přijít s nápady, které předbíhají dobu. Jsou to myšlenky a inspirace, které přinášejí nové vynálezy nebo umělecká díla. Mohou to být vědci, inženýři nebo umělci.

Poslové
Jiní pracovníci světla jsou schopni získat zprávy z duchovního světa, ať už pomocí astrologie, tarotu, karet, kyvadélka, meditací, nebo snů. Jsou to lidé, kteří se naladí na duchovní poselství a přeloží ho do slov, kterým je schopen porozumět téměř každý.

Léčitelé
Léčitelé pomáhají léčit lidi, zvířata, zemi a přírodu. Používají různé techniky a způsoby léčby, které pomáhají uvolnit energii a uzdravit fyzické a duchovní aspekty osob, zvířat nebo přírody. Mezi léčiteli jsou často lidé pracující ve zdravotnictví, v rehabilitaci, psychologové, terapeuti, ošetřovatelé zvířat nebo ochranáři přírody.

Učitelé
Někteří pracovníci Světla chtějí sdílet to, co znají, a dělají to způsobem, který jim nejlépe vyhovuje. Někteří píší články, jiní pořádají kurzy, dělají podcasty nebo natáčí videa.

Transformátoři
Jsou lidé, kteří jsou živým příkladem změny. Žijí svůj život, aby mohli druhé inspirovat. Soustředí se na svou vlastní vnitřní proměnu a žijí svůj život tak, aby byli tou změnou, kterou chtějí sami vidět ve světě. Jsou to pracovníci Světla, kteří nemají zájem mluvit nebo psát o svých zkušenostech. Realizují svou vlastní transformaci, aby ukázali druhým, že to je možné a dosažitelné.

Sjednotitelé
Tito pracovníci Světla vnímají podstatu odlišných názorů a nacházejí způsoby, jak různé lidi spojovat. Jsou schopni propojit lidi různých filozofií, náboženských vyznání nebo politických názorů. Sjednotitelé mohou fungovat i v byznysu a dávat dohromady konkurenty. Zajišťují tak nejvyšší zájem všech zúčastněných stran a okolí.

Na závěr:

I vy jistě patříte mezi pracovníky Světla. Přišli jste na tento svět, abyste sloužili konkrétním způsobem. Lepším sebepoznáním zjistíte, jak můžete druhým pomoci. Nerozptylujte se mnoha aktivitami, ale vraťte se sami k sobě. Naučíte-li se přijímat sami sebe, pak můžete např. pochopit, proč jste citliví a proč potřebujete pomáhat druhým či zvířatům v nouzi. Můžete pochopit, že je výhoda naslouchat své intuici a znát věci, které odporují „zdravému rozumu". Můžete pochopit, proč jste se narodili do nefunkční rodiny a proč máte šířit Světlo i v temnotě, která vás obklopuje.

Nemusíte znát cíle své cesty. Nemusíte znát detaily své mise. Stačí, když budete sami sebou, naslouchat své intuici, krotit své ego a následovat své srdce.

Autorka: MKB, Astrocentrum.cz

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení