🌙 ASTROVÍKEND BRNO LUŽÁNKY - EZOTERICKÝ FESTIVAL SO+NE 27.-28.4.2024 🌞

Přidáno: 15. 4. 2024 21:24:00

15 Duben 2024

Astrovíkend – zážitkový festival v duchu esoteriky, amazonských rituálů, filipínského duchovního léčení i přesvědčivých kartářů…

🌙 ASTROVÍKEND BRNO LUŽÁNKY - EZOTERICKÝ FESTIVAL SO+NE 27.-28.4.2024 🌞

Esoterický festival s názvem Astrovíkend, v jehož rámci se konají přednášky i výstavy, má již mnohaletou tradici v Brně, Litomyšli a nově v Příbrami, Kolíně a Břeclavi.

Zážitkový festival je koncipován tak, aby mohl přijít opravdu každý, i když se aktivně nezajímá o věštectví nebo alternativní medicínu.

Běžný návštěvník je zpravidla součástí větší svébytné komunity, ale vítán je opravdu každý. Součástí celodenní vstupenky na výstavu za 70 Kč/osoba/den je také blok přednášek, které můžete vyslechnout např. v sále Ornis. Další program probíhá v přednáškovych sálech dle programu.

Celý program přednášek naleznete na www.astrovikend.cz/brno-program-festivalu a vstupenky můžete zakoupit buď přímo na místě v den konání festivalu nebo v předprodeji.

Dozvíte se něco o přírodních kamenech a jejich energii, můžete zakoupit energetické krystaly a orgonity a mnoho dalších hand-made výrobků, šperků a také přírodní kosmetiku.

Můžete se zúčastnit amazonského rituálu s naším dvorním šamanem Chuan Carlos Pacaya Gomez, zažít společné požehnání od reverendky Estela Palaris Orbito nebo si vyslechnout přednášku populárních mentorů. Chybět nebude ani náš astrolog Milan Gelnar, který vám vytvoří osobní horoskop.

MUDr. Jan Miklánek představí myšlenku alternativní medicíny, která se zaměřuje na léčení celého člověka. „Psychika a somatika jdou vždy ruku v ruce."

Výklady z karet jsou tradiční součástí našich festivalů. Nejedná se o žádné „věštění z křišťálové koule" a možná vás překvapí, co se dozvíte o své budoucnosti i současném životě. K dispozici vám bude například Kartářka Nika Skákalová, Emílie Didi, Ilona Brejchová nebo Dagmar Sabolová a další...

Můžete navštívit stánky s přírodní kosmetikou, zakoupit přírodní doplňky stravy založené na krevním testování nebo stánky s magickými rituálními oleji vyrobenými ze speciálních tradičních ingrediencí, které mají stejnou vibraci jako situace, kterou potřebujeme do svého života přijmout.

Nebude chybět ani Jana Niessnerová a výklad z ruky (chiromantie). „V liniích naší dlaně se skrývá naše minulost, přítomnost i budoucnost" a přednášky populárních mentorů Milo Mahdall a Zlatko Štěpina.

Astrovíkend Brno, 27.04. - Ne, 28.04.2024

Brno – SVČ Lužánky, Lidická 50

Vstupné na výstavu: 70 Kč (děti a ZTP zdarma)
Vstupné na přednášky: 80 a 120 a 200 Kč

Program 27.04.2024: 9–18 hodin
Program 28.04.2024: 10–17 hodin

Více na www.astrovikend.cz

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení